logo

Web Studio Itmoko.

Web Studio Itmoko.

Замовити дзвінок

Web Studio Itmoko.

Замовити послугу
+380980101004
Замовити дзвінок

Складнощі створення дизайну і шляхи вирішення

8 Найбільш поширених проблем з проектами веб-дизайну (і як їх виправити)

Найбільш поширені проблеми з проектами веб-дизайну (і як їх виправити)

 

 
У цій статті викладаються загальні недоліки проектів веб-дизайну, заснованих на відгуках клієнтів, потенційних клієнтів і власників агентств.  

 

Мета цієї статті – освітлити загальні проблеми, що виникають в ході розробки веб-сайту та шляхи їх запобігання.

 

 

 


1) Занадто багато осіб, які приймають рішення.

 

1

У дизайнерському співтоваристві є відомий вислів, «хороший дизайн неможливий, якщо рішення приймає група».

Занадто велике коло осіб, які приймають рішення, можуть привести до зіпсування веб-проекту. В результаті розробки дизайну великою групою осіб за звичай приводить до не зовсім ефективного і надійного продукту. Прийняття рішень, великою групою осіб призведе до розбіжності, в результаті чого буде необхідний компроміс, який призведе до зниження якості дизайну.

При прийнятті рігень широким колом осіб найчастіше спостерігається негативний результат, а саме, проектна група починає ігнорувати досвід професіоналів, в результаті чого значно занижується якість результату.


Рішення: Призначте групу по веб-проектам, яка має досвід роботи з цифровим дизайном. Переконайтеся, що команда, яка приймає рішення, довіряє порадам і рекомендаціям експертів, таких як дизайнери, маркетологи і фахівці з брендінгу.2) Ключові зацікавлені сторони вступають занадто пізно.

2

Коли ключові зацікавлені сторони (які мають право керувати проектом), занадто пізно сповіщені, вони можуть накладати вето на проекти, при цьому задавати багато запитань неправильно розуміючи незавершену роботу. Часто це класичний момент, коли проект веб-дизайну виходить з-під контролю. Проектні команди в більшості таких випадків відстають від графіка і починають виробляти менше якісну роботу, щоб прискорити процес і заспокоїти особу, яка приймає рішення про вихід продукту.

 

Рішення. Поясніть зацікавленим сторонам, що проект буде більш успішним, якщо особи, які приймають рішення, будуть задіяні протягом усього процесу проекту. Якщо у зацікавленої сторони немає часу на контроль проекту, то необхідно уповноважити або призначити інших осіб для прийняття рішень по проекту.


3) Самовпевнені замовники

3

Буває, що зацікавлені сторони мають неясну картину дизайну, яку вони намагаються досягти за допомогою веб-проекту. Ці зацікавлені сторони хочуть, щоб проектні команди відтворювали цей уявний образ і не вносили свої правки і ідеї для створення проекту.

Зацікавлена сторона, яка твердо дотримується своєї уявної картини, не довіряє професійному досвіду команди проекту, щоб вирішити проблему має дуже негативний вплив. Такий підхід до прийняття рішень може вбити прогрес в будь-якому проекті, тому що це схоже на спробу спіймати метеликів під час урагану. Цей тип керівництва знижує моральний дух команди проекту, змушує членів команди перестати критично мислити.

 

Рішення: Проведіть відверту і відкриту розмову про процес прийняття рішень по дизайну із зацікавленими сторонами. Обговоріть, як виглядає процес прийняття рішень заздалегідь. Попросіть зацікавлені сторони озвучити свої ідеї.4) Неузгоджені результати.

4

Відбувається, коли команда веб-проекту обробляє вхідні дані і запити, які не були зрозумілі на ранньому етапі.

Іноді ці завдання вводяться пізніше в проект, і у дизайнерів проекту немає механізму для визначення пріоритетів або фільтрації таких запитів. Ці неузгоджені очікування можуть призвести до того, що проект розпочнеться пізно або зовсім не буде запущений.

 

Рішення. Найкраще мати відкриту і чесну розмову про те, як обробляти запити, ідеї та зміщені очікування якомога раніше. Крім того, проектні групи повинні встановлювати цілі для веб-сайту і визначати початкову область сайту на основі цих цілей. Для пілтримки високої якості проекту необхідно використовувати список побажань для визначення пріоритетів.5) Зниження продуктивності після запуску сайту. 

5

 

Багато проектів веб-сайтів орієнтовані на зовнішній вигляд не зосереджуючись на тому, що найбільше важливо, а саме, створення потужного механізму зростання бізнесу. Дуже важливо виділити цілі, показники та результати, які є пріоритетними для веб-сайту.

У ITMOKO ми фокусуємося на кваліфікованому лідерстві з підтримки продажів, які мають дуже чіткі показники. Метричні показники мають вирішальне значення для створення і запуску успішних веб-сайтів для бізнесу. Ці показники повинні бути в центрі з самого початку, повинні використовуватися в процесі розробки веб-дизайну, побудові стратегії, плануванні, дизайні та маркетингу щодо веб-сайту.

 

Рішення. Задавайте цілі і оцінюйте їх на ранній стадії. Використовуйте вимір цілей на ранній стадії обговорення проекту.


6) Ускладнення проекту призводить до фіаско.

assets/components/assets/images1/9problem/1.jpg

Для зацікавлених сторін, які прагнуть до «досконалості», невдача може бути їхньою долею.

Мережа - це постійно змінне середовище, що постійно еволюціонує, адаптовується і зростає, що суперечить концепції досконалості. Розвиток браузерів не стоїть на місці. Вони постійно змінюються, отримуючи нові технології, екрани, які інтерпретують наші інтерактивні бренди.

Концепція «досконалість» може привести до того, що проекти веб-дизайну будуть страждати від суб'єктивного прийняття рішень і копіткої нав'язливості з неправильними деталями. Подібно наведеним вище коментарів, створення чогось «ідеального» може бути складним для професіоналів. В таких випадках процес прийняття рішень часто зривається з рейок і більше фокусується на миттєвому смаку конкретної людини, а не на успіх для бізнесу.

 

Рішення. Замість того, щоб зосередитися на суб'єктивних уявленнях про досконалість, спробуйте залучити проектну команду і зацікавлені сторони, зосередитися на вимірних результатах і визначіть потреби користувача.7) Збільшення обсягу свого веб-сайту.

7

Багато компаній збільшують обсяг свого веб-сайту після початку проекту. Причинами цього збільшення обсягу можуть бути:

• Отримання можливості замислитись про потреби сайту,

• Отримання консолідованого зворотного зв'язку від зацікавлених сторін,

• Розуміння нових варіантів, можливостей і цінності свого веб-сайту,

• Нові зацікавлені сторони починають грати ту роль, якої раніше ніколи не було - і не вистачає контексту

• З'являються нові технічні вимоги

• Бажання вирішити якомога більше потреб перед тим, як проект закінчиться.

Ці розширення проектів можуть призвести до запуску веб-сайтів пізно або взагалі до зриву проекту.

 
Рішення. Створення фазної структури для проекту і спілкування з усіма зацікавленими сторонами, щодо проведення запуску. Визначити пріоритет того, що буде запущено на кожному з етапів.


8) Постійна підтримка і зобов'язання.

9

Багато організацій чекають дуже довго чекають, щоб оновити свій веб-сайт. Веб-сайти представляють бренд 24/7/365, але багато організацій прикладають невеликі зусилля до власного веб-сайту. Аналогічним чином більшість організацій, коли вони, нарешті, роблять капітальний ремонт свого веб-сайту, зосереджуються на зниженні витрат, обираючи постачальника з низькою ціною а не з найвищою якістю.

Заключна помилка, яку здійснюють багато організацій, полягає в тому, що вони не в змозі підтримувати і постійно вдосконалювати свій веб-сайт, часто створюючи дуже мало цікавого контенту і не фокусуючись на оптимізації.

 

Рішення. Розгляньте проект веб-сайту, що складається з двох (або більше) окремих етапів. Перший етап - це дизайн нового сайту, який, повинен бути розбитий на ряд запусків. На другому етапі основна увага приділяється постійному прагненню до оптимізації, удосконаленню, розширенні і створенні контенту. Веб-сайти повинні стати рушійною силою зростання, а зростання вимагає постійної, інтерактивної роботи.