logo

Web Studio Itmoko.

Web Studio Itmoko.

Замовити дзвінок

Web Studio Itmoko.

Замовити послугу
+380980101004
Замовити дзвінок

Топ 20 сайтів фонових відео для сайтів

Компанія Itmoko - провела огляд і добірку найпопулярніших ресурсів в інтернеті, на яких ви зможете знайти, підібрати, скачати фонове відео для сайту

Топ 20 сайтів фонових відео для сайтів 

 

 

Фонове відео на вебсайті має велику популярність. Компанія «ITMOKO» слідкує за трендом, аналізує попит на відео що використовуються для фону на різних вебсайтах.

Кожен з власників веб-сайту може зіткнутися з проблемою, коли йому необхідно знайти фонове відео для свого сайту. Установка відео для сайту це дуже популярний напрям, який надає привабливість і унікальність для вашого веб-ресурсу. Компанія Itmoko - провела огляд і добірку найпопулярніших ресурсів в інтернеті, на яких ви зможете знайти, підібрати, скачати фонове відео для сайту з коротким оглядом кожного ресурсу. Сподіваємося стаття буде корисною для вас і ви зможете знайти потрібне відео для сайту за допомогою нашої статті.

Сайти які рекомендовано до застосування для створення  фонового відео:

1.  Pexels - https://videos.pexels.com. Ви можете використовувати увесь контент, що знаходиться на WEB рeсурсі для створення відеороликів власної сторінки. Pexels має дві вигідні особливоті : по-перше, контент сайту є безкоштовним, по-друге, якість відео знаходиться на висоому рівні.

 1

 

 

 

 

 

 

2. Videvo - https://www.videvo.net має величезну бібліотеку безкоштовних відеороликів і графіків руху, на даний час завантажено більше 3600 HD-відео. Ресурс добрий тим, що постійно зростає.

 2

 

 

 

 

 

 

3. Coverr- http://coverr.co є спільним проектом двох стартапів Veed.Me & CodersClan. Перевагою даного інтернет резурс є - зростаюча бібліотека безкоштовних відеороликів, які ви можете використовувати для фону вашого вебсайту. Слід зазначити, що кожного понеділка додається 7 нових відеороликів, які спеціально знімаються для Coverr.

 3

 

 

 

 

 

 

4.Videezy - https://www.videezy.com - ще одне місце, для відбору якісного відеоматеріалу для створення фонового відео вашого вебсайту. База даних наповнена тисячами безкоштовних відеороликів.

4

 

 

 

 

 

 

 

5.Mazwai - http://mazwai.com дає можливість скористатися відео з уповільненими відеороликами, які можуть відмінно підходити для подальшого завантаження і використання при створенні рухливого фонового зображення.

 5

 

 

 

 

 

 

6. Stock Footage For Free. На даному ресурсі є велика бібліотека безкоштовних відеоматеріалів, які так само, можуть стати в нагоді вам для створення вашого проекту.

6

 

 

  

 

 

 

 

7. X Stock Video - https: //www.stockfootageforfree.com має чудову колекцію безкоштовних відеороликів. Відеоролики мають широку класифікацію. Ресурс дає можливість відсортувати відеоролики за датою завантаження та популярністтю.

 7

 

  

  

 

 

 

8. X Stock Video - https://plixs.com є величезна різноманітність відеороликів і ілюстрацій. Ключовою перевагаю даного ресурсу, є зручна навігація сайту з можливістю пошуку відеоролика за ключовими тегами, сортування відеозапису за датою завантаження і створенням .

 8

 

 

 

 

 

 

9. Free HD Footage- http://www.free-hd-footage.com пропонує класифіковані відео матеріали. Для скачування контенту не потрібна обов'язкова реєстрація.

 9

 

 

 

 

 

 

10. Beach Front B-roll - http://www.beachfrontbroll.com надає можливість знайти будь-який якісний кадр зі стрічки відеоролику. Всі дані, що знаходяться на цифровому ресурсі можуть бути використані в будь-яких цілях.

 10

 

 

 

 

 

 

11. Vidsplay - https://www.vidsplay.com додають нові безкоштовні відеоролики по всіх категоріях. Vidsplay дає можливість вказувати інформацію про відеоролик, а саме: назву відео і тривалість. 

 11

 

 

 

 

 

 

12. Life of Vids - http://www.lifeofvids.com створена на базі Монреаля та за участю відділу дизайнерської розробки рекламного агентства European IT outsourcing.

12

 

 

 

 

 

 

 

13. Fancy Footage Club - http://fancyfootage.club надає високоякісні відеоролики у великій кількості, функціонал електронної систем розроблений на високому рівні.

 13

 

 

 

 

 

 

14. Splashbase-http://fancyfootage.club являє собою платформу для пошуку і завантаження зображень і відео. Пошук та завантаження контенту з даного сайту - безкоштовно.

 14

 

 

 

 

 

 

15. Open Images - http://www.openbeelden.nl є базою даних зображень.

 15

 

 

 

 

 

 

16. Tanuri Experiment - http://www.tanurix.com/video-stock-footage.html. Відеоролики і фотографії, розміщені відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution 3.0 Unported мають обмежене право на використання. Контент ресурсу можна використовувати тільки в некомерційних цілях. 

 16

 

 

 

 

 

 

17. Clip Canvas - http://www.clipcanvas.com/free-footage. Містить безкоштовні відеоролики.

 17

 

 

 

 

 

 

18. NASA Galleries - https://www.nasa.gov/multimedia містить контент захищений Creative Commons Attribution 3.0 Unported, з чого випливає, що дані цього сервісу можна використовувати тільки в особистих цілях.

 18

 

 

 

 

 

 

19. Flikr Creative Commons - https://www.flickr.com/search. Наповнення ресурсу можливе тільки через ліцензійне завантаження користувачами проекту Flickr, для використання під створенням спільних даних.

 19

 

 

 

 

 

 

20. Vimeo - HD Stock Footage Group - https://www.flickr.com створена за участі компанії European IT outsourcing, наповнена досить цікавими кадрами.

 20