logo

Web Studio Itmoko.

Web Studio Itmoko.

Замовити дзвінок

Web Studio Itmoko.

Замовити послугу
+380980101004
Замовити дзвінок

Дизайн мобільних додатків

Комплексна розробка веб дизайну для мобільних додатків. Ефективно. Просто. Доступно.

Дизайн мобільного додатку IOS, ANDROID. 

Комплексна розробка дизайну для вашого мобільного додатку на платформі IOS та Андроїд. Наша компанія надає послуги з створення унікального, ефективного, зручного дизайну для вашого додатку. 

Розробка дизайну мобільного додатку. 
В сучасних темпах розвитку бізнесу важливо постійно впроваджувати інновації, які роблять доступ до Вашого продукту, послугу, ідеї більш простим та легким. Створення мобільного додатку для компанії сьогодні вже така сама необхідність як декілька років тому  - необхідність наявності сайту.  Ми створюємо дизайн для додатків IOS, WINDOWS, ANDROID. 

Мобільні додатки: розробка
Робота з створення якісного мобільного додатку - це довготривалий процес, який вимагає всестороннього вивчення перш за всу, Ваших завдань і цілей, які Ви ставите перед майбутнім мобільним додатком. В процесі розробки мобільних додатків компанія ITMOKO - проводить обов'язкові етапи розробки якісного дизайну для продукту. 
а) Аналіз потреб та розробка пропозиції - на якій платформі та операційній системі створювати майбутній додаток? 
б) Створення технічного завдання. 
в) Розробка макету мобільного додатку: на основі технічного завданні наші фахівці веб дизайну розроблять для Вас унікальний дизайн майбутнього додатку. В процесі створення макету додатку важливо врахувати кожну дрібницю і всі можливі функції, які в майбутньому мають функціонувати. 
г) Створення прототипу і проектування структури UI / UX - для повного та детального розуміння, як майбутній додаток буде виконувати свої функції дизайнер повинен промалювати всі можливі робочі екрани, карту взаємодії користувача з додатком.
д) Програмування - безпосередня розробка програмної частини для мобільного додатку, реалізація всіх функцій інтерфесу. 
е) Тестування мобільного додатку - на цьому етапі наші спеціалісти проводять тестування роботи додатку, виявляють та виправляють виявлені недоліки. 
з) Запуск та публікація мобільного додатку. Недостатньо тільки створити додаток, його потрібно опублікувати та просувати - фінішним етапом при публікації мобільного додатку є його публікація. На цьому етапі додаток публікується: GooglePlay, AppStore, OviStore. 

Який додаток створювати? 
Перед прийняттям рішення про розробку мобільного додатку, пропонуємо Вам ознайомитися в різними типами мобільних додатків. 

ІГРОВІ МОБІЛЬНІ ДОДАТКИ - іншими словами це гра. Основна цільова аудиторія, користувачі які цікавляться розвагами та іграми. Для кожного додатку гри важливий цікавий сценарій, ергономічний дизайн, можливість розміщення реклами в додатку. 

МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК СЕРВІС - це продукти, які надають можливість користувачу користуватися послугою, сервісом. Основною ціллю такого додатку є можливість надання зручно, швидко та зрозуміло використату якусь конкретну функцію,  сервіс. 

ІНФОРМАЦІЙНІ ДОДАТКИ - мобільні додатки цього типу мають на меті доносити інформацію до користувачів. Найчастіше контентні або інформаційні додатки створюються для журналів, газет, телеканалів, публічних місць. 

КОРПОРАТИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК на ANDROID - корпоративні додатки створюються для підвищення ефективності роботи компанії, взаємодії між відділами, співробітниками, доступом до інформації. 

+38 (098) 010 10 04
+1 (929) 999 81 86
Замовити послугу

IOS, ANDROID, SYMBIAN ?

При виборі платформи для мобільного додатку ми проводимо детальний аналіз Вашої потенційної аудиторії, визначаємо їх вподобання, тенденції в даній сфері. 
ANDROID - мабуть, найпопулярніша платформа у світі, адже android використовує дуже велика кількість людей і компаній. Наявність мобільно додатку на ANDROID допоможе Вам зручно і ефективно розширити Вашу цільову аудиторію. 
SYMBIAN - основним користувачем симбіан продуктів є власники мобільних телефонів NOKIA - на сьогоднішній день розробка на симбіан користується найменшим попитом на ринку послуг розробки мобільного додатку. 
IOS - популярна у всьому світі платформа для гнучких і сучасних рішень, кількість додатків в APPSTORE перевищує 500 мільйонів. 

ЗАМОВИТИ РОЗРОБКУ ДОДАТКУ IOS, ANDROID. 

ITMOKO софт - пропонує послуги з розробки мобільних додатків для:

а) Мобільні додатки для бізнесу.
б) Мобільні додатки для ЗМІ.
в) Промо-мобільний додаток.
г) Мобільний додаток для магазину.
д) Мобільна гра.

Послідовність

Розробка мобільного додатку це відповідальний процес, який розділений на чіткі етапи, завдяки чому завжди отримуєте чіткі строки та конкретний результат. 

Творчість

В кожен створений мобільний додаток ми вкладаємо душу і максимум креативу. 

Ефективність

Публікація, просування, монетизація Вашого мобільного додатку. Запуск ефективних додатків IOS, ANDROID.

Унікальність

Унікальний дизайн, прозорі та сучасні рішення для інтерфейсів. Розробка унікального фірмового дизайну. 

ITMOKO - розробка і створення мобільних додатків, IOS, ANDROID, WINDOWS. Створення дизайну для мобільного додатку. У нас ви можете замовити створення мобільного додатку у всіх містах України: Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпропетровськ, Чернівці, Луцьк, Рівне, Ужгород, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Полтава, Кіровоград, Черкаси, Суми, Луцьк, Херсон, Миколаїв,Чернігів, Мукачево, Дрогобич, Кривий Ріг та всі інші міста. 

143 Мобільних додатків на ANDROID створено нами
97 Мобільних додатків для IOS створено нами.
24/7 Технічна підтримка мобільного додатку.
IOS ANDROID, WINDOWS - Розробка дизайну на всіх відомих платформах під ключ.
Створення і розробка сайтів

Яскравий та ефективний дизайн. Високий рівень конверсії.

SEO просування

Виведемо Ваш сайт в ТОП 3,5,10. Комплексне просування Вашого сайту.

SMM просування

Яскраві та креативні рішення для Youtube, Facebook, Instagram реклами,

ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА

Послуги пакетного обслуговування Вашого сайту для бізнесу та компаній.