logo

Web Studio Itmoko.

Web Studio Itmoko.

Замовити дзвінок

Web Studio Itmoko.

Замовити послугу
+380980101004
Замовити дзвінок

Дизайн упаковки

Надаємо послуги з професійної розробки дизайну упаковки, етикетки для всіх груп товарів та продуктів.

Дизайн упаковки. Дизайн наклейки, етикетки товара.


Замовити створення дизайну упаковки.


У нашій компанії ви можете замовити розробку та створення упаковки, візуалізації упаковки товару або продукту. Дизайн упаковки повинен працювати так, щоб вона зацікавила потенційного покупця. Ми пропонуємо яскраві рішення, які ефективно впливають на рівень продажу Вашого товару. Серед наших послуг : комплексне створення дизайну упаковки для різних груп товарів: харчові, промислові, будівельні, побутові, автотовари, дизайн упаковки для продуктів харчування, дизайн упаковки для всіх групів товару. Наша компанія пропонує комплексні послуги з розробки зовнішнього оформлення упаковки, дизайну етикеток.

Дизайн упаковки на експорт.
У нас ви можете замовити розробку дизайну упаковки, для продукції яку Ви плануєте експортувати з Вашої країни закордон. Майбутній дизайн для упаковки розробляється на основі детального аналізу конкурентного середовища, з урахуванням всіх критеріїв Вашої цільової аудиторії.

Ефективна етикетка для товару. Розробка. Друк.   
Створення ефективної етикетки для товару і продукту – це один з профільних напрямів роботи нашої компанії. Ми готові запропонувати Вам комплексні рішення від розробки дизайну як для одного товару або продукту так і для лінії товарів або продуктів. Фірмова упаковка – це підтримка рейтингу Вашого бренду та Вашої компанії. При розробці упаковки ми працюємо до 100% результату, який повністю задовольняє замовника, виконавця і користувача. 

+38 (098) 010 10 04
+1 (929) 999 81 86
Замовити послугу

 

Штрих-код для упаковки товару. 

Наші дизайнери зможуть розробити для Вас макети етикетки або упаковки з нанесенням Вашого штрих коду на продукцію, а також розробки рекомендацій та адаптації зовнішнього вигляду упаковки під конкретні технічні вимоги конкретного ринку. 

 

Розробка дизайну упаковки – ціни, строки, етапи створення.


а)Першй етап при створенні ефективної етикетки для товару або продукту – детальний аналіз ринку, конкурентів, виявлення та проектування можливих рекламних рішень. 
б)Дослідження ринку – на цьому етапі наші співробітники проводять реальне дослідження упаковки, яка актуальна на даному ринку: яким кольорам надається перевага, яка форма упаковки буде оптимальною для продукту? 
в) Конкурентні переваги в дизайні упаковки: завдяки якісному аналізу можна використати всі переваги продукту для створення яскравої та ефективної етикетки для товару. На даному етапі розробляється дизайн, текст для етикетки, візуалізація. 
г) Презентація нової упаковки для Вашого продукту, запровадження та адаптація нової упаковки для товару або групи, лінії товарів. 

Яка упаковка продає?

Лаконічна. Яскрава. Інформативна. Ми створюмо упаковку, яку шукають покупці на полицях магазинів. 

Оригінальні рішення

Завжди креативні, раціональні та творчі рішення для ефективної та ергономічної упаковки.

Всі види упаковки

Ми створємо упаковки для всіх видів продукції. Створення SALE тексту.

Упаковка під ключ

Повний комплекс послуг з розробки Вашої упаковки під ключ - дизайн, друк, виробництво, доставка.  

ITMOKO - розробка дизайну ектикетки, дизайн упаковки, 3d упаковка, виробництво упаковки з пластику, картону, папіру - ми пропонуємо розробку дизайну упаковки у всіх містах України: Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпропетровськ, Чернівці, Луцьк, Рівне, Ужгород, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Полтава, Кіровоград, Черкаси, Суми, Луцьк, Херсон, Миколаїв,Чернігів, Мукачево, Дрогобич, Кривий Ріг та всі інші міста. 

214 Різних продуктів продається в нашій упаковці
5 Років на ринку послуг упаковки
ПІД КЛЮЧ Розробка упаковки і етикетки під ключ.
3 Варіанти дизайну упаковки отримуєте Ви від нашої компанії.
Створення і розробка сайтів

Яскравий та ефективний дизайн. Високий рівень конверсії.

SEO просування

Виведемо Ваш сайт в ТОП 3,5,10. Комплексне просування Вашого сайту.

SMM просування

Яскраві та креативні рішення для Youtube, Facebook, Instagram реклами,

ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА

Послуги пакетного обслуговування Вашого сайту для бізнесу та компаній.