logo

Web Studio Itmoko.

Web Studio Itmoko.

Замовити дзвінок

Web Studio Itmoko.

Замовити послугу
+380980101004
Замовити дзвінок

Модернізація SOFTWARE

Послуги з підтримки та модернізації програмного забезпечення. Оновлення, модернізація веб-сайтів.

Доопрацювання / модернізація сайту, софта.

Доопрацювання, редагування, модернізація сайтів.

Дуже часто нам необхідно внести правки на сайт, доопрацювати новий функціонал, модернізувати Ваш проект і для цього Ви можете залучити нашу команду веб-фахівців. У нас ви можете замовити внесення правок на сайт в найкоротші терміни, ми працюємо з усіма відомими платформами, на яких працюють сучасні сайти.

Розширення функціоналу, редагування сайту.
Для розвитку будь-якого веб-проекту необхідний розвиток сайту, а це значить що необхідно вносити доопрацювання, редагування, зміни - що вимагає постійної наявності якісного і відповідального виконавця цієї роботи по внесенню змін до вашого сайту. Ми можемо внести правки на Ваш сайт а також забезпечити постійну технічну та веб підтримку Вашого ресурсу або ресурсів. Для початку співпраці - залиште заявку на сайті.

Модернізація, оновлення, доробка програмного забезпечення.
Якщо Вашому підприємству, компанії, організації необхідна доробка, налаштування або модернізація вашого програмного забезпечення - ми готові Вам допомогти. В процесі впровадження виправлень в програмне забезпечення і софт ми проводимо детальний аналіз проблемних ділянок у Вашому бізнес-процесі, адже головною метою залишається підвищення прибутку Вашої компанії, а значить витрати необхідно скорочувати. За допомогою одного з пакетів технічної підтримки для малих і великих сайтів - Ви можете отримати повноцінну технічну підтримку, розвиток і просування Ваших проектів в інтернеті.

+38 (098) 010 10 04
+1 (929) 999 81 86
Замовити послугу

Процес розробки ПО включає в себе наступні етапи:

- збір та аналіз потреб клієнта - детальний та повний аналіз діяльності компанії, для розуміння потреб і пошуку шляхів реалізації задач, які стоять перед майбутнім програмним забезпеченням.
- визначення ресурсів проекту - планування та виділення конкретних спеціалістів, які будуть відповідати за реалізацію проекту, оцінку необхідного бюджету.
- складання технічного завдання майбутнього програмного забезпечення - наші спеціалісти розробляють детальні технічні завдання для вашого програмного забезпечення.

МОДЕРНІЗАЦІЯ SOFTWARE:


- вигідні умови
- оптимальні рішення
- автоматизація 

Підтримка та модернізація

Наша компанія надає послуги з підтримки та модернізації програмного забезпечення більше 5-ти років. 

Гранти, тендери

Наша компанія приймала участь у державних та комерційних тендерах, грантах на розробку соціальних проектів. 

Якісний сервіс

Кожен з наших клієнтів - наш друг і партнер. Для кожного клієнта виділяється проект менеджер для ведення Вашого проекту. 

Складні задачі - прості рішення

Наша компанія завжди детально вивчає потреби кожного клієнта, тому ви отримуєте результат який повністю відповідає Вашим  вимогам. 

ITMOKO - професійне обслуговування програмного забезпечення, систем управління сайтом, розробка програмного забезпечення, веб порталів, фірмових сайтів,  мобільних додатків, веб сервісів у Всій Україні. Завдяки відпрацьованій системі аутсорсинг розробки софту та сайтів географія надання послуг компанії надається по всім містам України, і ви можете замовити створення ЦМС для сайту у містах: Києв, Харків, Одеса, Львів, Дніпропетровськ, Чернівці, Луцьк, Рівне, Ужгород, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Полтава, Кіровоград, Черкаси, Суми, Луцьк, Херсон, Миколаїв,Чернігів, Мукачево, Дрогобич, Кривий Ріг та всі інші міста. 

24/7 Технічна підтримка програмного забезпечення
12 Розробок ПЗ протягом 2017
6 Нових клієнтів щомісяця
SOFTWARE Розробка програмного забезпечення для всіх сфер виробництва, логістики, торгівлі, освітніх програм.
Створення і розробка сайтів

Яскравий та ефективний дизайн. Високий рівень конверсії.

SEO просування

Виведемо Ваш сайт в ТОП 3,5,10. Комплексне просування Вашого сайту.

SMM просування

Яскраві та креативні рішення для Youtube, Facebook, Instagram реклами,

ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА

Послуги пакетного обслуговування Вашого сайту для бізнесу та компаній.