logo

Web Studio Itmoko.

Web Studio Itmoko.

Замовити дзвінок

Web Studio Itmoko.

Замовити послугу
+380980101004
Замовити дзвінок

Frontend розробка

Повний комплекс front end розробки для Вашого сайту, проекту, мобільного додатку, програмного забезпечення.

Фронтенд розробка.

Frontend розробка.

Компанія ITMOKO - надає професійні послуги з розробки фронтенд. Що ж таке розробка фронтенд? Іншими, і більш доступними словами фронт енд розробка - це те що бачить відвідувач відвідуючи Ваш сайт. Наші фронтенд розробники відповідають за зовнішній вигляд Вашого проекту. Розробка користувацького інтерфейсу, комплексна фронтенд розробка - все це Ви можете замовити в нашій веб студії. У нашій компанії працюють як стаціонарні так і віддалені співробітники, завдяки чому Ми можемо запропонувати конкурентні ціни на розробку фронтенду для Вашого проекту.

Основні технології Front end розробки.
Ми працюємо над постійним удосконаленням технологій які використовуються нами при розробці, але базовими можна вказати: css3, JavaScript, html 4,5. Для верстки макетів ми використовуємо популярні технології Bootstrap, Foundation 3, Compass, Twitter.

Адаптивна верстка Bootstrap - замовити.
Звичайно, наші фахівці завжди готові прийти на допомогу і створити якісну верстку для Вашого проекту. На сьогоднішній день ми рекомендуємо для наших клієнтів - використання адаптивної верстки, що дозволяє відвідувачеві переглядати Ваш сайт, або будь-який другий веб проект на всіх пристроях. Адаптивна верстка полягає в тому, що відвідувач зможе переглядати Ваш ресурс на екрані будь-якого розміру без шкоди функціоналу. Верстка це всього лише частина фронтенд розробки, тому у нас Ви можете замовити зверстати макети, а також комплексну розробку сайту під ключ.

 

+38 (098) 010 10 04
+1 (929) 999 81 86
Замовити послугу

Наші frontend розробники:

У нашій компанії кожен фахівець відповідає за конкретну ділянку роботи, і наші фронтенд фахівці доступні як для стаціонарної роботи, так і для аутсорсингу, а іншими словами з веб студією ITMOKO - найняти віддаленого верстальника - це не проблема. Ми можемо надати якісну верстку Вашого макета з урахуванням всіх сучасних вимог, адже всі наші фахівці регулярно проходять навчання, тим самим удосконалюючи свої навички. У нашій роботі фронтенд розробники використовують всі відомі сучасні технології.

Валідність сайту та валідне верстання? Що це? Навіщо воно потрібне?


В умовах жорсткої конкуренції, коли в одній тематиці працює велика кількість компаній і кожна з них хоче бути в топ видачі пошукових систем, існує жорстка конкуренція, і найчастіше перемагає хороший сайт. Що це означає? Хороший сайт - це як мінімум валідна верстка, висока швидкість завантаження сайту і його сторінок. Наші фахівці готові запропонувати Вам послуги з верстання веб сайтів під ключ, будь-якого рівня складності. Однозначно можна стверджувати, що валідна верстка має більше шансів для підняття загальних позицій сайту. Якщо Вам необхідно замовити фронтенд-розробку, в тому числі верстку макетів - ви можете зв'язатися з нашими менеджерами, і отримати детальну інформацію.

Жорсткі дедлайни

Наша компанія відносить до кожного проекту максимально відповідально, завдяки чому Ваши жорсткі строки будуть дотримані, а робота здана в строк. 

Творчість - запорука успіху

Наша команда любить свою справу і в кожен проект ми вкладаємо душу, досвід та знання. Творчість та ініціатива - це ті речі, яких у нас багато і вистачить на всіх. 

Оптимізація frontend

В процесі редизайну, просуванню сайту ми надаємо послуги з оптимізації фронтенд частини Вашого проекту. Проводимо повний аналіз існуючої ситуації та розробляємо рекомендації по покращенню показників сайту. 

Якісний сервіс

Для нас кожен клієнт - це цінність. Ми цінуємо тих, хто вже довірив нам та пропонуємо Вам спробувати роботу з нами задля досягнення більших цілей. 

ITMOKO - професійне створення та розробка FRONTEND для веб порталів, фірмових сайтів, мобільних додатків у Всій Україні. Завдяки відпрацьованій системі аутсорсинг розробки софту  та фронтенд розробки сайтів, географія надання послуг компанії надається по всім містам України, і ви можете замовити створення сайту у містах: Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпропетровськ, Чернівці, Луцьк, Рівне, Ужгород, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Полтава, Кіровоград, Черкаси, Суми, Луцьк, Херсон, Миколаїв,Чернігів, Мукачево, Дрогобич, Кривий Ріг та всіх інших містах. 

28 Постійних клієнтів по фронтенд розробці
500 Проектів виконано за останні 5 років.
7 кваліфікованих фронтенд розробників в штаті компанії
24/7 Технічна підтримка, модернізації, постійна фронтенд підтримка для проектів.
Створення і розробка сайтів

Яскравий та ефективний дизайн. Високий рівень конверсії.

SEO просування

Виведемо Ваш сайт в ТОП 3,5,10. Комплексне просування Вашого сайту.

SMM просування

Яскраві та креативні рішення для Youtube, Facebook, Instagram реклами,

ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА

Послуги пакетного обслуговування Вашого сайту для бізнесу та компаній.