logo

Web Studio Itmoko.

Web Studio Itmoko.

Замовити дзвінок

Web Studio Itmoko.

Замовити послугу
+380980101004
Замовити дзвінок

Інтернет-магазин

Професійна розробка інтернет-магазинів: онлайн-платіжна система, експорт/імпорт товару, CRM + CMS, автоматизація. Створення інтернет магазинів під ключ.

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН.


Створення інтернет магазину під ключ.


Інтернет-торгівля з кожним днем стає популярнішою, використовуючи Інтернет, ви можете продавати більше, ви можете продавати краще, швидше і "по-міжнародному". Але ця формула працює виключно в разі, якщо одного разу ви вирішили замовити інтернет-магазин, який був виконаний за професійним ТЗ - і зможе залучити і конвертувати ваших відвідувачів - у прибуток. Перед створенням інтернет-магазину - все таки доведеться відповісти на наші запитання або заповнити бриф на розробку інтернет-магазину, адже ми як компанія-розробник - повинні володіти повною інформацією: який товар буде продаватися у вашому інтернет-магазині? Як він буде продаватися? Як він буде оплачуватися і доставлятися? Це і багато інших питань - розуміючи відповіді на які ми продаємо Вам працюючий інтернет-магазин, який буде працювати на розширення продажів. 

Структура інтернет-магазину.
При розробці інтернет-магазину дуже важливо створити правильну з точки зору і відвідувача і з точки зору пошукових систем структуру сайту. Не повинно бути дублюючих сторінок, незрозумілих категорій. Для правильної побудови структури майбутнього інтернет-магазину, важливо розуміти повноту асортименту, кількість категорій товарів, їх види та підвиди, цінові категорії тощо. Менеджер проекту обговорить з Вами всі деталі майбутнього проекту і порекомендує найкраще рішення для створення ефективної структури для інтернет-магазину.

Впровадження CRM в онлайн магазині.
CRM для роботи інтернет-магазину сьогодні також важлива як і в будь-якій іншій галузі, але завдяки впровадженню: скриптів розмови, систем управління замовленнями та менеджерами - Ви зможете істотно економити час і обробляти більше замовлень за більш короткий відрізок часу. Наша веб-студія розробляє системи управління інтернет-магазинами - синхронізовані з вашим сайтом або сайтами.


SEO просування онлайн магазину:
Любий інтернет магазин потребує якісної внутрінньої та зовнішньої оптимізації, адже без відомості і просування -продажі залишатимуться на поепередньому рівні. Завдяки оптимізації роботи сайту ми зможемо покращити Ваші позиції в інтернеті, в тому числі створювати всі види інтернет-реклами для ваших товарів. Серед наших клієнтів -  компанії, які працюють у сфері продажу: автомобілів, техніки, нерухомості, запчастин, сервісних центрів, страхування, продаж телефонів, чохлів, меблів, одягу, одягу, оптики, гаджетів, шин, лічильників,будівельних матеріалів, туристичних послуг,  та багато-багато інших.

Бюджет для онлайн магазину. Скільки коштує створити інтернет магазин?
Дане питання аналогічне питанню - а скільки коштує купити машину? Зразу виникає питання яку? якого року?який двигун і марка і.т.д. В сфері інтернет маркетингу - все досить схоже -потрібно чітко розуміти, який е-shop потрібен Вам? . Ми впевнені, що ми запропонуємо вам якісний продукт за самою найкращою ціною на ринку, при цьому наша компанія виділяє окрему команду для підтримки та просування інтернет-магазину. Ми будемо раді брати участь у створенні унікального проекту для Вашого бізнесу - який буде зроблений в термін і буде приносити прибуток. Не відкладайте і замовте розробку інтернет-магазину під ключ вже сьогодні в веб-студії ІТМОКО.

+38 (098) 010 10 04
+1 (929) 999 81 86
Замовити послугу

Що значить розробка інтернет магазину під ключ в студії  Itmoko?

- Детальний аналіз конкурентів вашої тематики.
- Розробка професійного технічного завдання для магазину.
- Унікальний дизайн.
- Швидка CMS, висока конверсія.
- Адаптивний дизайн.
- Виділена команда для підтримки проекту.
- Внутрішня оптимізація інтернет-магазину.
- Оптимізація швидкості роботи інтернет-магазину.

ЕТАПИ СТВОРЕННЯ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ В НАШІЙ КОМПАНІЇ: 

 

1.Напишіть або зателефонуйте нам. Менеджер ITMOKO - вислухає Вас та запропонує шляхи вирішення Вашого завдання. 

2. Підписання договору та розробка Технічного завдання. На цьому етапі буде розроблено технічне завдання з урахуванням Ваших вимог.
3. Розробка дизайну для інтернет-магазину. Унікальні та готові рішення веб дизайну. 
4. Верстка та розробка CMS.На цьому етапі створюється система управління сайтом адмінпанель. 
5. Наповнення онлайн магазину - експорт/імпорт товарів, копірайтинг, тексти.
6. Запуск інтернет магазину. Публікація сайту на домені, тестування.

ДОСВІД

Наша команда реалізувала більше 70-ти середніх та великих комерційних інтернет-проектів. Завдяки досвіду ми запропонуємо Вам найкраще рішення для успішного інтернет магазину. 

ЗАВЖДИ НА ЗВ'ЯЗКУ

Постійна підтримка 24/7 Ваших веб проектів, рекомендації наших фахівців та оперативна реакція на Ваші зауваження - гарантує Вам повний зв'язок і взаємопорозуміння для досягнення остаточної цілі.  

E-SHOP +

Готові та індивідуальні рішення для виходу Вашої продукції в інтернет - професійне налаштування реклами, просування Вашого інет магазину, комплекскний інтернет маркетинг та аудит. 

КРЕДИТ І РОЗСТРОЧКА

Якщо Вам необхідно розробити великий проект, наша компанія може розглянути можливість надання безпроцентного кредиту на реалізацію Вашого проекту або купити інтернет магазин у розстрочку. 

 

 

 

ITMOKO - професійне створення та розробка інтернет-магазинів у Всій Україні. Завдяки відпрацьованій системі аутсорсинг розробки софту та сайтів географія надання послуг компанії надається по всім містам України, і ви можете замовити створення сайту у містах: Києв, Харків, Одеса, Львів, Дніпропетровськ, Чернівці, Луцьк, Рівне, Ужгород, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Полтава, Кіровоград, Черкаси, Суми, Луцьк, Херсон, Миколаїв,Чернігів, Мукачево, Дрогобич, Кривий Ріг та всі інші міста. 

 

 

 

87 Інтернет-магазинів створено нами
340000 проіндексованих товарів
40 постійних клієнтів
14 клієнти з 14-ти країн світу
Створення і розробка сайтів

Яскравий та ефективний дизайн. Високий рівень конверсії.

SEO просування

Виведемо Ваш сайт в ТОП 3,5,10. Комплексне просування Вашого сайту.

SMM просування

Яскраві та креативні рішення для Youtube, Facebook, Instagram реклами,

ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА

Послуги пакетного обслуговування Вашого сайту для бізнесу та компаній.