logo

Web Studio Itmoko.

Web Studio Itmoko.

Замовити дзвінок

Web Studio Itmoko.

Замовити послугу
+380980101004
Замовити дзвінок

Інтернет-портал

Проектування, розробка інтернет-порталів будь якого рівня складності. Сучасні технології, жорсткі дедлайни, унікальний дизайн та стиль для Вашого інтернет-порталу та користувацького інтерфейсу.

ІНТЕРНЕТ ПОРТАЛ. ВЕБ ПОРТАЛ.
Створення інтернет порталу.


Інтернет - портал - це великий веб-ресурс або група сайтів, сервісів, розрахованих на широку аудиторію, з великою інформаційною складовою. Частіше всього інтернет-портали можуть відображати велику кількість файлів, текстової інформації, мати певний функціонал реєстрації, використання служб порталу та інше. 

ПОРТАЛ та ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН?
Якщо вам потрібен проект для продажу товарів, то портал - не найкраща річ у цьому випадку, адже веб-портал найчастіше надає інформацію, сервіс, обслуговування, інформування, розрахований на велику кількість відвідувачів.

ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ПЛАН ДЛЯ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛУ.
Якщо ви хочете замовити створення інтернет-порталу, то починати потрібно з розробки концепції проекту, перегляду майбутньої аудиторії порталу, прогнозування відвідуваності, прибутку, шляхів монетизації вашого майбутнього трафіку - наша компанія пропонує послуги розробки інвестиційної плану для стартапу, інтернет-порталу, веб- порталу. Створення ефективного інтернет-порталу сьогодні - це інвестиція, яка зможе принести стабільний дохід у майбутньому, адже ми знаємо історії дуже багатьох успішних інтернет-порталів для самих різних сфер бізнесу та послуг, оренди, прокату, сервісів для туристів, страхових послуг і.т.д.

Розробка технічного завдання для інтернет-порталу.
Очень важным і самим першим етапом при розробці веб-порталу завжди було і залишається складання технічного завдання. Наші менеджери послухають Вашу необхідність, побажання, або просто реалізують вже готові Ваші технічні завдання з розробки порталу. Ми володіємо необхідним досвідом для розробки порталів під ключ будь-якого рівня складності.

Функціонал майбутнього інтернет-порталу.
Наші програмісти можуть розробити функціонал для Вашого майбутнього порталу на найвищому рівні - ми використовуємо передові технології для впровадження функціоналу для зручності ваших відвідувачів. Інтеграція з соціальними мережами, створення форуму, онлайн-каталоги, онлайн-платежі, або будь-яка інша функціональність - буде розроблена відповідно до ваших вимог.

Створити інтернет-портал - ціна, строки і час розробки в веб-студії ITMOKO.
Строки та вартість порталу залежать від складності майбутнього проекту, тому точний розрахунок та терміни здачі проекту буде озвучено Вам нашим менеджером після детального вивчення технічної задачі або заповнення брифу.

Основні типи інтернет-порталів, які ми розробляємо.
Працюючи довгий час у створенні великих веб проектів - ми можемо розбити види порталів на наступну класифікацію: Горизонтальні портали - мегапортали - це величезні веб-портали, які пропонують різноманітний, різносторонній контент у багатьох сферах життя, часто при цьому надаючи додаткові сервіси, такі як почта, новини , гороскопи і.т.д. Якщо ви хочете створити великий новинний, політичний, портал послуг або сервісу - компанія ITMOKO - рада допомогти Вам і Вашому бізнесу. Другий тип порталів називають - вертикальними порталами, це веб-проекти з більш вузькою аудиторією, наприклад: портал продажів авіаквитків та бронювання житла, портал туристичних турів, портал надання послуг, міські портали, розважальні та інформаційні.

 

 

 

+38 (098) 010 10 04
+1 (929) 999 81 86
Замовити послугу

СТВОРЕННЯ ІНТЕРНЕТ ПОРТАЛУ?

- Детальний аналіз конкурентів вашої тематики.
- Розробка професійного технічного завдання для порталу.
- Унікальний дизайн.
- Швидка CMS, висока конверсія.
- Адаптивний дизайн.
- Виділена команда для підтримки проекту.
- Внутрішня оптимізація веб-порталу.
- Оптимізація швидкості роботи онлайн порталу.

ЕТАПИ РОЗРОБКИ ІНТЕРНЕТ ПОРТАЛУ: 

1.Напишіть або зателефонуйте нам. Менеджер ITMOKO - вислухає Вас та запропонує шляхи вирішення Вашого завдання. 

2. Підписання договору та розробка Технічного завдання. На цьому етапі буде розроблено технічне завдання з урахуванням Ваших вимог.
3. Розробка дизайну для веб порталу. Унікальні та готові рішення веб дизайну. 
4. Верстка та розробка CMS.На цьому етапі створюється система управління сайтом адмінпанель. 
5. Наповнення інтернет порталу - експорт/імпорт товарів, копірайтинг, тексти.
6. Запуск веб порталу, порталу. Публікація сайту на домені, тестування.

Багатий досвід розробки веб-порталів

Наша команда має досвід створення великих інтернет-порталів, аудиторія яких перевищує 100 тисяч унікальних користувачів щоденно.

Якісний сервіс

Наша компанія приділяє особливу увагу якісному та зручному сервісу для наших клієнтів. Ви отримуєте постійник канал зв'язку з компанією, виділену команду для розробки проекту, зручні умови оплати. 

Гнучкі рішення

Відповідно до Ваших потреб та ТЕХНІЧНОГО завданння наші фахівці запропонують Вам оптимальний варіант вирішення Вашої задачі та нададуть рекомендації для підвищення ефективності майбутнього веб порталу. 

Багатий функціонал

Ми можемо розробити та втілити в життя функціонал будь-якої складності для безперебійної, постійної та максимально автоматизавної роботи інтернет сервісів та порталів. 

ITMOKO - професійне створення та розробка інтернет-порталів, веб порталів, онлайн порталів послуг,  фірмових порталів у Всій Україні. Завдяки відпрацьованій системі аутсорсинг розробки софту та сайтів географія надання послуг компанії надається по всім містам України, і ви можете замовити створення сайту у містах: Києв, Харків, Одеса, Львів, Дніпропетровськ, Чернівці, Луцьк, Рівне, Ужгород, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Полтава, Кіровоград, Черкаси, Суми, Луцьк, Херсон, Миколаїв,Чернігів, Мукачево, Дрогобич, Кривий Ріг та всі інші міста. 

7 років досвіду в розробці масштабник ВЕБ ПОРТАЛІВ
5 Міжнародних онлайн інтернет порталів створено нами за 2017 рік
24/7 Технічна підтримка, консультування, постійний розвитоку та просування Вашого інтернет порталу
6 Місяців безкоштовного хостингу для Вашого порталу
Створення і розробка сайтів

Яскравий та ефективний дизайн. Високий рівень конверсії.

SEO просування

Виведемо Ваш сайт в ТОП 3,5,10. Комплексне просування Вашого сайту.

SMM просування

Яскраві та креативні рішення для Youtube, Facebook, Instagram реклами,

ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА

Послуги пакетного обслуговування Вашого сайту для бізнесу та компаній.