logo

Web Studio Itmoko.

Web Studio Itmoko.

Замовити дзвінок

Web Studio Itmoko.

Замовити послугу
+380980101004
Замовити дзвінок

Комплексне просування сайту

SEO, PPC, SMM, Youtube реклама - просування сайту. Внутрішня та зовнішня оптимізація.

Просування сайту, веб-сервісу, інтернет магазину.

 

Інтернет агенство ITMOKO надає послуги з комплексного просування Вашого інтернет-ресурсу, бренду, продукту, компанії. В своїй роботі ми використовуємо всі відомі сучасні інструменти для веб-маркетингу, просування Вашого сайту, підвищення продажів, автоматизація рекламних кампаній, професійний аутсорсинг з просування веб сайтів. Маркетингове агенство ITMOKO надає повний спектр послуг з комплексного просування веб-проектів: 


Відеореклама на Youtube.

Youtube реклама поступово набрала дуже великої популярності в Україні та у всьому світі. Все частіше великі та середні компанії шукають свою аудиторію покупців на Youtube. Агенство з інтернет реклами ITMOKO пропонує вам послуги з розробки сценарію відеореклами, різні концепції на вибір, в залежності від бюджету. Після погодження технічного завдання та підписання договору, наші фахівці приступають до безпосереднього створення, запуску та аналізу реклами на Youtube каналі Вашої компанії або бренду. Ми створюємо яскраві рекламні кампанії для наших клієнтів. 

SEO пошукове просування.

SEO органічний трафік самий ефективний, з точки зору реальної конверсії. В рамках пошукового просування наша компанія збільшує трафік Вашого сайту, підвищує позиції по ключовим словам в ТОП 3 Google. Для максимальної ефективності просування, наша компанія надає послуги з оптимізації бюджету реклами, широкому спектру ключових слів різної частоти. В рамках СЕО просування компанія проводить внутрішню оптимізацію, технічну оптимізацію, виправлення помилок валідності, структури а також оптимізує сайт у відповідності до вимог Google Page Speed. Варто зауважити, що фактори зручості, швидкості та зрозумілості Вашого ресурсу - підвищують його позиції в загальному рейтингу. 

Контекстна реклама

Налаштування та запуск контекстної реклами Google, банерної реклами, ремаркетингу, динамічного та пошукового ремаркетингу в інтернет-агентсві ITMOKO - це завжди унікальні, ефективні та яскраві рекламні кампанії для Вашого бізнесу або бренду. Завдяки детальному аналізу Вашого бізнесу, сайту та сфери діяльності ми пропонуємо рекламу, яка взаємодіє з Вашою цільовою аудиторією. Сертифіковані фахівці Google Adwords допоможуть Вам налаштувати контекстну рекламу в строк та у відповідності до узгодженого технічного завдання. 

Банерна реклама.

Розробка графічних рекланих блоків, сюжетів, GIF, FLASH, MEDIA анімація для Вашої рекламної кампанії. Запуск банерної реклами в найбільших партнерських мережах всього світу. Підбір цільової аудиторії, розробка макетів та анімації для реклами в інтернеті. 

Аудит контекстної реклами.

Серед наших клієнтів багато компаній та людей, які прийшли в нашу агенцію з уже працюючими кампаніями в Adwords. Основною ціллю, з якою до нас звертаються клієнти - це підвищення продажів, зменшення витрат. Зрозуміло, що від всіх тонкощів налаштування кампанії в Adwords залежить і її ефективність. Маркетинг агенство ITMOKO - кваліфікований аналіз та аудит контекстної реклами, оптимізація бюджету Adwords. Комплексний аудит юзабіліті, ефективності та конверсії Вашого сайту. 

 


+38 (098) 010 10 04
+1 (929) 999 81 86
Замовити послугу

Переваги роботи з нами: 

- швидкий запуск реклами
- повний цикл послуг відео-продакшн 
- всі види інтернет реклами 
- прозорий бюджет
- відчутний результат
- комплексний підхід
- просування в Facebook, Youtube.

Підвищення конверсії сайту : 

 

Аналіз юзабіліті - створення зручних, та продаючих сторінок. 

Розробка посадочних сторінок - консолідація всієї інформації на одній посадочній сторінці.

Відстеження дзвінків - допоможе проводити правильну аналітику продаж.

 

Креативні рішення

Постійне оновлення методик та технологій у просування веб проектів в інтернеті. 

Підвищення конверсії сайту

Детальний юзабіліті аудит сайту, підвищення конверсії посадочних сторінок, розширення продаж через інтернет.

SEO+PPC

Комплексне просування контекстна реклама та пошукова оптимізація і виведення сайту в ТОП 3, 5, 10.

Прозорість і результат

Прозорість витрат бюджету, звітність, підвищення конверсії і розширення каналів продаж. 

ITMOKO - професійне комплексне SEO просування сайтів в ТОП пошукових систем, контекстна реклама, відеореклама на Youtube, Facebook - по Всій Україні. Завдяки відпрацьованій системі аутсорсинг пошукового просування сайтів ми гарантуємо реальні результати та підвищення продаж. Послуги з пошукового просування у містах: Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпропетровськ, Чернівці, Луцьк, Рівне, Ужгород, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Полтава, Кіровоград, Черкаси, Суми, Луцьк, Херсон, Миколаїв,Чернігів, Мукачево, Дрогобич, Кривий Ріг та всі інші міста. 

 

SEO+PPC Комплексний підхід до просування Вашого проекту в інтернеті.
YOUTUBE Реклама - розробка, сценарій, продакшн відео реклами на Youtube.
SEO аудит кожного проекту, оптимізація вмісту кожної сторінки Вашого сайту, вивід позицій в ТОП 10, 5, 3.
КОНВЕРСІЯ Підвищення конверсії сторінок Вашого сайту, створення посадочних сторінок.
Створення і розробка сайтів

Яскравий та ефективний дизайн. Високий рівень конверсії.

SEO просування

Виведемо Ваш сайт в ТОП 3,5,10. Комплексне просування Вашого сайту.

SMM просування

Яскраві та креативні рішення для Youtube, Facebook, Instagram реклами,

ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА

Послуги пакетного обслуговування Вашого сайту для бізнесу та компаній.