logo

Web Studio Itmoko.

Web Studio Itmoko.

Замовити дзвінок

Web Studio Itmoko.

Замовити послугу
+380980101004
Замовити дзвінок

Контекстна реклама

Комплексні рішення з контекстної та банерної реклами. Всі види сучаної інтернет реклами в інтернет агенстві ITMOKO.

КОНТЕКСТНА РЕКЛАМА GOOGLE.

Ефективний, швидкий спосіб отримати продажі, нових клієнтів, вже сьогодні. 

Наша компанія розробляє рішення з контекстної реклами після детального аналізу Вашого веб-ресурсу, вашої сфери діяльності та конкурентного середовища. Завдяки правильному налаштуванню кампаній в Google ви отримуєте постійний канал трафіку і продаж, який можна масштабувати відповідно до Ваших потреб. Наша компанія надає послуги з повного циклу налаштування, запуску та вдосконаленням рекламний кампаній в Google Adwords. Наша компанія - сертифікований представник Google. 

В компанії ITMOKO SEO Ви можете замовити контекстну рекламу в пошукових системах, ремаркетинг (класичний, динамічний, пошуковий), рекламу на Youtube, банерну рекламу. В нашому кейсі більше 100 компаній з усієї України, багаторічний досвід з налаштування масштабних рекламних кампаній, а кожна рекламна кампанія розроблена в нашій студії завжди яскрава, ефектна та ефективна. Ви можете задати Ваше питання про спрівпрацю, послуги або партнерство з компанією ITMOKO залишивки заявку на цій сторінці або в розділі КОНТАКТИ. 

ЩО ТАКЕ КОНТЕКСТНА РЕКЛАМА? 

Контекстна реклама - це вид інтернет реклами, в основі якої модель PPC pay per click, тобто плата за клік. В основі будь-якої контекстної реклами лежить яскрава, креативна та ефективна текстова, медійна. банерна, Youtube реклама.  Ми можемо запропонувати оптимальні рішення з контекстної реклами в Google Adwords, Youtube реклами - завдяки оптимізації ключових запитів, створенню ефективних оголошень та точним налаштуванням кампанії результатом чого стануть реальні ліди - заявки на продаж, або надання послуги. 

Ремаркетинг. Надзвичайно важливо завжди нагадати відвідувачу Вашого сайту про Ваші послуги, компанію або бренд. Завдяки рекламному ремаркетингу виконується основна задача ПОВТОРНИЙ перехід на сторінки Вашого сайту. На сьогоднішній день ремаркетинг Google надзвичайно ефективний інструмент в налаштуванні та масштабуванні продажів. 

Банерна реклама. Сьогоднішній ринок інтернет реклами вже наздоганяє, а в окремих випадках переганяє ринок телевізійної реклами. Кожна компанія піклується про свою банерну рекламу її оригінальність та ефективність. Ми надаємо послуги з розробки та розміщення банерної реклами, яка завжди привертає увагу та підвищує Ваші продажі. Ми працюємо з найефективнішими рекламними мережами всіх регіонів світу. 

Текстова реклама. Текст повинен продавати.
Текст Вашого сайту має бути чітким, лаконічним, інформативним та доступним для відвідувача. Створення унікального, цікавого та корисного контенту для сайту - це послуга, яка надається клієнтам в рамках SEO просування або окремої послуги копірайтингу. Наші творці створюють дійсно унікальний, яскравий контент, в тому числі текст для Youtube реклами. 


+38 (098) 010 10 04
+1 (929) 999 81 86
Замовити послугу

Контекстна реклама під ключ: 

 

- Швидкий запуск реклами
- Рішення для підвищення продажів, масштабування кампаній.
- Доступність. Ви завжди маєте доступ до Вашого аккаунту статистики, веб-майстра.
- Досвід - 6 років на ринку інтернет маркетингу, більше 1000 проведених рекламних контестних кампаній.
- Комплексний підхід, головна ціль - підвищення продажів. 
- Мінімазація бюджету контексту - ми пропонуємо найкращі рішення з точки зору ціни та рейтинговості. 
- Глобальні, міжнародні та регіональні рекламні кампанії Google. 

ЯК запустити рекламу з компанією ITMOKO ?

 

1. Залиште заявку на сайті або зателефонуйте в найближчий до Вас офіс компанії. 
2. Уточнення деталей: сфера, цілі кампанії, реальний стан, бюджет контекстної реклами. 
3. Підготовка комерційної пропозиції на контекстну рекламу.
4. Підписання договору, оплата. 
5. Налаштування та запуск рекламної кампанії - реальні продажі. 

Багатий досвід

Досвід з запуску контекстної реклами для всіх сфер бізнесу, продажів товарів, надання послуг. Завдяки успішному досвіду наших клієнтів Ви отримуєте готові рішення з запуску реклами в інтернеті. 

Youtube реклама

Розробка креативних рішень для реклами на Youtube. Просування, підтримка, розробка під ключ. Розробка сюжетів, зйомка, запуск Youtube реклами. Розкрутка Youtube каналу. 

Ремаркетинг

Послуги з повернення клієнтів на Ваш сайт. Динамічний, пошуковий, медійний ремаркетинг для Вашого бізнесу, компанії, інтернет-магазину, сервісу. 

Ефективний ADWORDS

Реклама повинна бути ефективною, ми налаштовуємо рекламні кампанії виходячи з реальних цілей та можливостей для максимізації прибутку наших клієнтів.

ITMOKO - професійна розробка, створення та запуск контекстної реклами під ключ, банерна реклама, Google Adwords, Google ремаркетинг, підвищення продаж, масштабування. Наше інтернет-агентсво ITMOKO працює у всій Україні. Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпропетровськ, Чернівці, Луцьк, Рівне, Ужгород, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Полтава, Кіровоград, Черкаси, Суми, Луцьк, Херсон, Миколаїв,Чернігів, Мукачево, Дрогобич, Кривий Ріг та всі інші міста. 

1500 товарів щоденно продаються завдяки нашій контекстній рекламі
24/7 Запуск реклами в найкоротші строки, 7 днів на тиждень.
ЦІЛЬ Наша контекстна реклама завжди влучає.
50000 Користувачів щоденно переходить по рекламі на сайти наших клієнтів.
Створення і розробка сайтів

Яскравий та ефективний дизайн. Високий рівень конверсії.

SEO просування

Виведемо Ваш сайт в ТОП 3,5,10. Комплексне просування Вашого сайту.

SMM просування

Яскраві та креативні рішення для Youtube, Facebook, Instagram реклами,

ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА

Послуги пакетного обслуговування Вашого сайту для бізнесу та компаній.