logo

Web Studio Itmoko.

Web Studio Itmoko.

Замовити дзвінок

Web Studio Itmoko.

Замовити послугу
+380980101004
Замовити дзвінок

Корпоративний сайт

Створення корпоративних сайтів будь-якого рівня складності - розробка сайту під ключ, дизайн, налаштування, код. Більше 100 успішних веб-проектів.

КОРПОРАТИВНИЙ САЙТ.

Замовити розробку корпоративного сайту.

Корпоративний сайт - це оптимальне рішення правильно представити, показати і зв'язати Ваш бізнес з інтернет-аудиторією. Унікальний дизайн, юзабіліті, зручна зворотна зв'язок - запорука успіху для корпоративного сайту. Створення корпоративного сайту - найкраща версія для представлення вашої компанії, фірми, бренду в інтернеті.
Строки розробки корпоративного сайту в веб-студії Ітмоко.У стандартному режимі терміни реалізації корпоративної мережі під ключ займає від 3 до 7 тижнів залежно від складності конкретного проекту. За додаткову вартість Ви також можете отримати виділену команду на проект, завдяки чому проект буде стягуватися швидше.

Розробка технічного завдання для корпоративного сайту.
Наші технічні спеціалісти та менеджери проекту вислухають Ваші реальні потреби, аналізують вимоги та пропонують найкращий варіант реалізації конкретного завдання, який повинен вирішити розробка корпоративного порталу або сайту. Розробка унікального дизайну для корпоративного сайту, сайту фірми. Корпоративний сайт - це презентація Вашої компанії в інтернеті, тому від зовнішнього вигляду, його унікальності, краси та просто "приємності зовнішнього вигляду" залежить і в тому числі і успіх майбутнього сайту компанії. Наші дизайнери пропонують кілька унікальних варіантів для макета сайту, з урахуванням ваших побажань і на підставі затвердження ми створимо потужний сайт для вашої фірми.

CMS для сайта компанії (корпоративного).
Наша веб студія використовує як самі популярні ЦМС для управління сайтами так і самописні системи управління сайтами - максимально адаптовані під Ваші потреби та потреби Вашого бізнесу. Ми використовуємо сучасні технології, завдяки чому Ви самі зможете - створювати нові розділи Вашого сайту в майбутньому, редагувати інформацію на них, підключати можливості для Вашого бізнесу: онлайн-оплата, облік замовлень, облік звернень, можливість онлайн-підтримки на корпоративному сайті, встановлення модулів для конкретних задач.

Хостинг і домен для корпоративного сайту.
Якщо ви не визначилися з доменом для вашого майбутнього сайту - після підписання договору наші співробітники запропонують вам підбір доменних імен, конкретно за вашим запитом. Так само наша компанія пропонує послуги з реєстрації, продовження, переоформлення доменних імен для вашого бізнесу. Качественный и быстрый хостинг на современных серверах в Германии, США, Україні. Технічна підтримка, статистика та аналітика корпоративного сайту. Кожен клієнт нашої компанії, замовляючи створення сайту для компанії, отримує безкоштовне технічне супроводження терміном до 3-х місяців, а також встановлення та настроювання аналітиків відвідуваності вашого сайту, розробка реккомендацій для покращення показів вашого сайту.

Продающий текст для сайта. Вопросы ответы. Форум і Галерея.
Копірайтери нашої веб студії напишуть робочі, лаконічні, ефективні та унікальні тексти для всіх посадочних сторінок вашої сторінки. Даже самий красивий корпоративний веб-проект - не буде працювати без правильного тексту, який донести інформацію до вашого відвідувача. Так само в рамках роботи, за запитом клієнта ми можемо розробити функціонал будь-якої складності для реалізації самих складних завдань - у тому числі створення галерей, персональний кабінет, інтеграція сайту з вашим CRM, створення форумів, підключення онлайнових сервісів та інтеграція з іншими проектами при такій необхідності .

+38 (098) 010 10 04
+1 (929) 999 81 86
Замовити послугу

СТВОРЕННЯ КОРПОРАТИВНОГО САЙТУ?

- Детальний аналіз конкурентів вашої тематики.
- Розробка професійного технічного завдання для сайту.
- Унікальний дизайн.
- Швидка CMS, висока конверсія.
- Адаптивний дизайн.
- Виділена команда для підтримки проекту.
- Внутрішня оптимізація інтернет-магазину.
- Оптимізація швидкості роботи інтернет-магазину.

ЕТАПИ СТВОРЕННЯ КОРПОРАТИВНОГО САЙТУ: 

1.Напишіть або зателефонуйте нам. Менеджер ITMOKO - вислухає Вас та запропонує шляхи вирішення Вашого завдання. 

2. Підписання договору та розробка Технічного завдання. На цьому етапі буде розроблено технічне завдання з урахуванням Ваших вимог.
3. Розробка дизайну для корпоративного сайту. Унікальні та готові рішення веб дизайну. 
4. Верстка та розробка CMS.На цьому етапі створюється система управління сайтом адмінпанель. 
5. Наповнення онлайн магазину - експорт/імпорт товарів, копірайтинг, тексти.
6. Запуск корпоративного сайту, порталу. Публікація сайту на домені, тестування.

Унікальний діловий стиль

Наші кваліфіковані дизайнери створять для Вас сучасний корпоративний сайт у строк до 15-ти робочих днів з стандартним набором функціоналу. 

Підтримка та просування

Наша компанія надає послуги подальшого просування, оптимізації та підтримки Вашого корпоративного сайту. 

Рекламні кампанії на 5+

Розробка комплексних рекламних кампаній для Вашої компанії: Adwords, ремаркетинг, PPC, SEO просування, YOUTUBE реклама. 

Веб сайт у розстрочку

Після попередньої оцінки Вашого запиту наша компанія може надати Вам розстрочку на придбання корпоративного сайту. Росзтрочка у компанії ITMOKO - безвідсоткова. 

ITMOKO - професійне створення та розробка корпоративних сайтів, веб порталів, фірмових сайтів у Всій Україні. Завдяки відпрацьованій системі аутсорсинг розробки софту та сайтів географія надання послуг компанії надається по всім містам України, і ви можете замовити створення сайту у містах: Києв, Харків, Одеса, Львів, Дніпропетровськ, Чернівці, Луцьк, Рівне, Ужгород, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Полтава, Кіровоград, Черкаси, Суми, Луцьк, Херсон, Миколаїв,Чернігів, Мукачево, Дрогобич, Кривий Ріг та всі інші міста. 

35 Постійних корпоративних клієнтів
174 Корпоративних сайтів створено
15 Робочих днів на створення корпоративного сайту під ключ
60 хвилин на попередню оцінку вартості робіт
Створення і розробка сайтів

Яскравий та ефективний дизайн. Високий рівень конверсії.

SEO просування

Виведемо Ваш сайт в ТОП 3,5,10. Комплексне просування Вашого сайту.

SMM просування

Яскраві та креативні рішення для Youtube, Facebook, Instagram реклами,

ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА

Послуги пакетного обслуговування Вашого сайту для бізнесу та компаній.