logo

Web Studio Itmoko.

Web Studio Itmoko.

Замовити дзвінок

Web Studio Itmoko.

Замовити послугу
+380980101004
Замовити дзвінок

Лендінг пейдж

Створюємо яскраві, ефективні та унікальні Landing-page. Строк до 13 днів. Швидкий запуск. Всі форми оплати. Для замовлення лендінг пейдж будь-ласка, зв'яжіться з нами.

Лендінг пейдж. Створення, розробка, дизайн, запуск Вашого landing page. 

 

Якщо в вашій ситуації потрібно отримати продажі або повернути вкладені гроші в товар або в бізнес максимально швидко - лендінг пейдж, це те, з чого необхідно починати. Висока конверсія, унікальний дизайн, простота юзабіліті - це те, що дозволить вам отримати продажі вже завтра. В нашій веб-студії - Ви можете замовити лендінг-пейдж за самою оптимальною ціною - унікальні дизайнерські рішення, система управління сайтом, яскраві кольори - в термін і завжди на зв'язку. Якщо вам необхідно замовити розробку цільової сторінки, ви можете довірити цю роботу нашій компанії - кваліфіковані дизайнери, програмісти, верстальщики та проект менеджер - допоможуть вам досягти максимального результату від запуску Лендінг пейдж. В веб студії ITMOKO - ви можете замовити цільову сторінку, лендинг пейдж і отримати готовий результат - через 6 днів.

В веб студії ITMOKO - ви можете замовити цільову сторінку, лендинг пейдж і отримати готовий результат - через 6 днів.

Конверсія лендинг пейдж?
Основним критерієм ефективності для сайту була і залишається КОНВЕРСІЯ Вашого лендінг пейджу. Ми створюємо зручні сайти, які швидко та привабливо інформують потенційного покупця. Гарантія високої конверсії від кращих спеціалістів. Посадочну сторінку ми розробляємо з урахуванням всіх потреб клієнта, а також надаємо рекомендації для кожного проекту, який ми робимо - а ви, як замовник, приймаєте остаточне рішення при здачі робіт зі створення посадки.

Почати продавати в інтернеті швидко
Завдяки лендінг пейджу - ви можете швидко запустити онлайн продажі вашої продукції або послуги. Завдяки контекстній рекламі для лендінгу - ви зможете отримати перші продажі у вашому бізнесі через декілька тижнів після початку розробки.

Замовляючи створення лендінг пейджу врахуйте, що ...
Для того, щоб лендінг працював, на ньому обов'язково повинен бути - продаючий текст. Без такого тексту, конверсія вашої сторінки не буде працювати на всю потужність, на вашому лендінгу має бути яскравий, короткий та продаючий текст.

Після закінчення розробки цільової сторінки - обов'язково продумати та впровадити контекстну рекламу, адже саме це приведе для вас перших клієнтів. Якщо у вас залишилися питання, або якщо Вам потрібен продаючий лендінг - оформіть заявку онлайн, і будьте впевнені, наші менеджери вміють слухати клієнтів і виконувати поставлені завдання в термін.

 


 

+38 (098) 010 10 04
+1 (929) 999 81 86
Замовити послугу

НАШІ ПЕРЕВАГИ РОЗРОБКИ LANDING PAGE 

- унікальний дизайн
- гарантія конверсії
- технічная підтримка
- швидкий запуск до 7 днів
- гнучка цінова політика 
- сайт візитка для бізнесу
- індивідуальні рішення
- налаштування рекламної кампанії
- запуск ADWORDS
- базова оптимізація

ЕТАПИ СТВОРЕННЯ LANDING PAGE В НАШІЙ КОМПАНІЇ: 

 

1.Напишіть або зателефонуйте нам.Менеджер ITMOKO - зможе вислухати Вас та запропонувати шляхи вирішення Вашого завдання. 

2. Підписання договору та розробка Технічного завдання. На цьому етапі буде розроблено технічне завдання з урахуванням Ваших вимог.
3. Розробка дизайну для landing page.Унікальні та готові рішення веб дизайну. 
4. Верстка та розробка CMS.На цьому етапі створюється система управління сайтом адмінпанель. 
5. Запуск сайту візитки. Публікація сайту на домені, тестування

LANDING PAGE

Створюємо унікальні, працюючі landing-page для просування ваших товарів, послуг, акцій, новинок. Розробка лендінг пейдж для рекламний кампаній. 

ШВИДКО

Створюэмо лендінг пейдж за строк до 7-ми днів. Унікальний дизайн, завжди онлайн, всі форми оплати. 

АДАПТИВНІ САЙТИ

Завдяки розробці адаптивного дизайну, наші сайти можна переглядати ну будь-яких пристоях. 

ЯСКРАВИЙ УНІКАЛЬНИЙ ДИЗАЙН

Ми розробляємо унікальний дизайн для лендінг пейдж. Кожен лендінг в нашій компанії - це витвір мистецтва, який за допомогою реклами приносить прибуток. 

ITMOKO - професійне створення та розробка landing-page, landing для мобільних у Всій Україні. Завдяки відпрацьованій системі аутсорсинг розробки софту та сайтів географія надання послуг компанії надається по всім містам України, і ви можете замовити створення сайту у містах: Києв, Харків, Одеса, Львів, Дніпропетровськ,Чернівці, Луцьк, Рівне, Ужгород, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Полтава, Кіровоград, Черкаси, Суми, Луцьк, Херсон, Миколаїв,Чернігів, Мукачево, Дрогобич, Кривий Ріг та всі інші міста. Наша компанія пропонує зручну систему оплати, а також абонентського обслуговування Ваших сайтів. 

400 Одиниць товару та послуг продається щоденно на наших landing-page
5 Років на ринку веб-послуг
500 Landing page створено нашою компанією
7 Днів на розробку landing-page
Створення і розробка сайтів

Яскравий та ефективний дизайн. Високий рівень конверсії.

SEO просування

Виведемо Ваш сайт в ТОП 3,5,10. Комплексне просування Вашого сайту.

SMM просування

Яскраві та креативні рішення для Youtube, Facebook, Instagram реклами,

ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА

Послуги пакетного обслуговування Вашого сайту для бізнесу та компаній.