logo

Web Studio Itmoko.

Web Studio Itmoko.

Замовити дзвінок

Web Studio Itmoko.

Замовити послугу
+380980101004
Замовити дзвінок

Онлайн-сервіс

Комплексні рішення для розробки та створення регіональних, міжнародних онлайн-сервісів, мобільних додатків. Гнучкі рішення, якісний сервіс та підтримка для всіх типів онлайн-сервісів.

СТВОРЕННЯ ОН-ЛАЙН СЕРВІСУ. ВЕБ СЕРВІС.

Розробка веб-сервісів.Наша компанія пропонує послуги з створення онлайн-сервісу для Вашого бізнесу, стартапу, організації, для монетизації та прибутку. Онлайн-сервіс - це завжди складний проект. 


Наша компанія реалізує завдання по розробці, створенню та підтримці веб-сервісів будь-якого рівня складності з подальшим просуванням відповідного ресурсу.

 

Досвід в створенні веб-сервісів під ключ.
Протягом більш ніж 6-ти років ми створюємо багатофункціональні, високонавантажені веб-сервіси, завдяки чому розуміємо самі проблемні та уразливі місця великих онлайн-сервісів, завдяки тестуванню продукту - наш замовник завжди отримує високоякісний продукт, а саме онлайн-сервіс під ключ.

Проектування онлайн-сервісу. Проект для онлайн-сервісу.
Отдельным пунктом при розробці онлайн-сервісу слід виділити вміння створити правильний проект, який можна буде масштабувати для збільшення прибутку. Разумне проектування та написання технічної задачі для вашого ВЕБ сервісу - це запорука успіху проекту в майбутньому.

Онлайн-сервіс для великих компаній.
Багато великих компаній у наш час постійно інвестує гроші в розробку нових стартапів, веб-рішень, онлайн-сервісів та інше. Так, наприклад, на сьогоднішній день існує мільйони прикладних програм, онлайн-сервісів для пошуку роботи, просування брендів, просування товарів та послуг.

Технічне завдання для онлайн-сервісу.
Онлайн-сервіс - це складний багаторівневий веб-сервіс для обслуговування вузької або широкої аудиторії, яка повинна мати можливість виконувати конкретні дії, спрямовані на релізування задач служби. Наші спеціалісти складають для вас повну технічну задачу, враховуючи всі ваші потреби в термін і якісно.

Міжнародні онлайн-сервіси.
На сьогоднішній день, завдяки Інтернету, кордону як такоїго, для вашої торгівлі не існує, Ваш сервіс може бути розроблений в Англії і працювати виключно для СНД, або навпаки, велика кількість міжнародних онлайнових сервісів створена для ринку Європи, Азії, Америки. Дуже важливо для будь-якого онлайн-сервісу залишається фактором багатомовності ресурсу, наша компанія також надає послуги перекладу текстів для вашого сайту.

 

 

 

+38 (098) 010 10 04
+1 (929) 999 81 86
Замовити послугу

 

 

 

Етапи створення веб-сервісу.

В компанії ITMOKO процес створення онлайн-сервісу базується на основних трьох етапах, а саме:

1) Проектування та дизайн майбутнього проекту. В рамках даної етапу наша компанія проводить: аналіз конкурентів, розробка інформаційної архітектури, прототипування, розробка технічного проекту, розробка інтерфейсу та унікального веб-дизайну.
2) Розробка вебсервісу - на цьому етапі реалізується написання коду, верстка, програмування, публікація тестової версії.

 

 

 

Запуск онлайн-сервісу. Підтримка та просування. 

3) Тестування - повноцінний запуск вебсервісу, усунення проблемних ділянок, виявлення ділянок проекту, які потребують доопрацювання, реалізації та запуску в експлуатацію веб-сервісу.
Якщо ви хочете отримати якісну розробку веб-сервісу - зв'яжіться з нашими менеджерами або залиште заявку на сайті. Наші спеціалісти будуть раді допомогти Вам у реалізації Ваших міркувань та проектів

Якісний IT аутсорсинг

Більше 80% постійних клієнтів нашої компанії знаходяться на відстані від нашої компанії. Завдяки якісним каналам зв'язку Ви отримуєте постійни доступ до Вашого проекту, звіти та моніторинг роботи, яка проводиться нашою копанією.

Постійне навчання

Наші співробітники постійно стежать за новинками в світі веб розробки та відвідують курси підвищення кваліфікації, завдяки чому Ви можете бути впевнені - в отриманні дійсно актуального, сучасного онлайн-сервісу. 

Онлайн сервіс - стабільний бізнес

На сьогоднішній день якісний онлайн сервіс може стати Вашим основним джерелом доходу, адже ресурси з високою відвідуваністю приносять прибуток кожного дня. 

Прибуток, монетизація Вашого онлайн-сервісу

Наші інтернет-маркетологи розроблять стратегію для просування та популяризації Вашого веб сервісу - ефективна монетизація трафіку, зручний інтерфейс, виявлення реальних потреб Ваших користувачів. 

ITMOKO - професійне створення та розробка онлайн сервісів, веб сервісів, веб сервісу для продажу послуг та товарів. Завдяки відпрацьованій системі аутсорсинг розробки софту та сайтів географія надання послуг компанії надається по всім містам України, і ви можете замовити створення веб сервісу у містах: Києв, Харків, Одеса, Львів, Дніпропетровськ, Чернівці, Луцьк, Рівне, Ужгород, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Полтава, Кіровоград, Черкаси, Суми, Луцьк, Херсон, Миколаїв,Чернігів, Мукачево, Дрогобич, Кривий Ріг та всі інші міста. 

 

 

 

43 Онлайн сервіси було створено нами за останні 3 роки
24/7 Постійна технічна підтримка Вашого онлайн-сервісу
5 Годин в тиждень ми витрачаємо на аналіз поведінки Ваших користувачів та внесення корективів.
30 Різновидів CMS, фреймворків, які постійно обновлюються та вдосконалюються.
Створення і розробка сайтів

Яскравий та ефективний дизайн. Високий рівень конверсії.

SEO просування

Виведемо Ваш сайт в ТОП 3,5,10. Комплексне просування Вашого сайту.

SMM просування

Яскраві та креативні рішення для Youtube, Facebook, Instagram реклами,

ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА

Послуги пакетного обслуговування Вашого сайту для бізнесу та компаній.