logo

Web Studio Itmoko.

Web Studio Itmoko.

Замовити дзвінок

Web Studio Itmoko.

Замовити послугу
+380980101004
Замовити дзвінок

Послуги

Створення сайтів, просування, брендинг та аутсорсинг підтримка вашого бізнесу.

ITMOKO - комплексні рішення з створення, просування та аутсорсинг підтримки вашого бізнесу. 

Маркетингова агенція ITMOKO - це комплексний підхід до вашого веб-проекту. Наша компанія надає послуги з розробки, створення, підтримки, просування веб-сайтів, комплексного маркетингу для вашого проекту. В нашій команді кваліфіковані дизайнери, маркетологи, SEO, PPC, PPA, SMM фахівці, які люблять свою роботу. 

Створення сайтів

Повний спектр послуг з розробки та створення веб-сайтів будь-якого рівня складності. У нас ви можете замовити розробку сайта-візитки, landing page, інтернет-магазину, корпоративного сайту, онлайн порталу чи веб сервісу. Процес розробки сайту починається з розробки детального технічного завдання та підписання договору на створення сайту. В процесі створення сайту, ви отримуєте персонального менеджера, який завжди на зв'язку та в будь-який час готовий відповісти на ваші питання стосовно проекту. 

Інтернет-маркетинг

Комплесні рішення з підвищення ефективності вашого інтернет-маркетингу: аудит рекламної діяльності, розробка стратегії просування, SEO просування в пошукових системах, контекстна реклама, просування в соціальних мережах Facebook, Insta, Youtube. Одна з основних послуг нашої компанії - аутсорсинг маркетинг. Це можливість отримати повноцінний комплекс сервісу з цифрового маркетингу для вашого веб-проекту чи бізнесу. 

Дизайн

Надаємо послуги з розробки дизайну будь-якої складності. Створення бренду. Розробка унікального дизайну для веб-сайту, мобільного додатку, рекламної продукції, брендбуку, логотипів.  Створення фірмового стилю компанії, редизайн та ребрендинг сайту. Для замовлення розробки дизайну - напишіть або зателефонуйте нам.

Розробка софту, програмне забезпечення, мобільні додатки

Аутсорсинг веб-розробки, розробка програмного забезпечення, аутстафінг. Послуги з повного технічного супроводу, розробки та тестування програмного забезпечення, впровадження CRM. Дізнатися детальніше про умови співпраці ви можете зателефонувавши або написати нам листа.