logo

Web Studio Itmoko.

Web Studio Itmoko.

Замовити дзвінок

Web Studio Itmoko.

Замовити послугу
+380980101004
Замовити дзвінок

Про нас

Історія компанії ItMoko - наші досягнення, історія розвитку та покращення ефективності компанії.

Любимо те, що робимо. 

Наша компанія розпочала свою діяльність в 2008 році в Україні. В перший рік нашої діяльності нами було розроблено понад 20 веб-проектів. В основі будь-якого проекту, над яким ми починаємо розробку лежить інтерес до даного проекту, пошук можливостей для найкращої реалізації саме тих завдань, які стоять перед майбутнім сайтом, мобільним додатком і нашою командою.

вебстудія,айтимоко,itmoko

Комплексний підхід - гарантія результату. 


Для своїх клієнтів ми завжди готові запропонувати комплексні послуги, завдяки чому у клієнтів та компаній відпадає потреба шукати окремих фахівців для інтернет-маркетингу, програмування, веб-дизайну та розробці програмного забезпечення. Кожен сайт, створений в нашій компанії успішно працює в інтернеті. 


Міжнародні клієнти. 


За історію нашої роботи співпрацю з нами почали компанії з України, Канади, США, Казахстану, Росії, Польщі, Бельгії, Франції та Сінгапуру. Ми завжди відкриті до співпраці з новими партнерами, тому якщо ви шукаєте надійного партнера в сфері розробки, веб-дизайну, інтернет-маркетингу - напишіть нам і вже зовсім скоро ви отримаєте надійного та ефективного партнера. 


НАША МІСІЯ:


- Допомога для українського бізнесу. Одна з наших цілей - надання кваліфікованих послуг інтернет-маркетингу для українських підприємств та компаній для підвищення ефективності українського бізнесу на світовій арені. 

- Допомагаємо клієнтам збільшити продажі, впроваджуючи ефективні інтернет-рішення. 

- Збільшити інтеграцію українського аутсорс IT сервісу в всесвітній ринок, збільшити долю українських компаній в світовому ВВП. 

НАШІ ПОСЛУГИ: 

Розробка веб-сайтів                                             Веб-дизайн
Супровід та підтримка веб-сайтів                     Дизайн логотипу
SEO просування                                                    Дизайн фірмового стилю

ВСІ ПОСЛУГИ                                                         ЦІНИ   КОНТАКТИ