logo

Web Studio Itmoko.

Web Studio Itmoko.

Замовити дзвінок

Web Studio Itmoko.

Замовити послугу
+380980101004
Замовити дзвінок

13 найефективніших способів просування інтернет-магазину

13 професійних способів просування інтернет магазину

13 найефективніших способів просування інтернет-магазину


            Ви робили все можливе, щоб отримати більше продажів у своєму інтернет-магазині? Якщо ваша кінцева мета - цілорічний прибуток, тоді вам доведеться робити більше, ніж просто публікувати пости тут або там.

            Просування інтернет магазину - це постійна робота. Якщо ви хочете постійних клієнтів, то вам необхідно спробувати нові тактики, деякі з яких можуть навіть виявитися поза зоною вашого комфорту.

            Нижче ви знайдете 13 простих, але ефективних способів просування свого інтернет-магазину за різними напрямками. Ви не будете знати, який з них працює, поки ви не спробуєте їх всі.

            Почнім!

 

1. Пропозиції на регулярній основі

 

            Більшість онлайн-магазинів надають вам можливість проводити продажу з використанням промо-кодів, цей спосіб дає можливість спокусити покупця до здійснення покупки.

            Обов'язково зробіть це на регулярній основі. При здійсненні святкових покупок, покупець повинен мати знижку (отримаєте знижку 15% на День Матері, 31% на Хеллоуїн, 50% від обраних предметів в Чорну п'ятницю і т. Д.). Проста пропозиція з прив'язкою до певної дати допоможе вам маті регулярний веб-трафік.


 

2. Використовуйте електронний маркетинг, щоб нагадати клієнтам про себе

 

            Коли ви вперше відкриєте свій інтернет-магазин, вам необхідно розповісти про це за допомогою розсилки електронною поштою. Переконайтеся, що поштовик з якого ви відправляєте інформацію пов'язану з вашим магазином безпосередньо пов'язаний з електронною поштою в вашого магазину.

            Як тільки ви це зробите починайте розсилати щотижневі (якщо можливо) інформаційні брошури, які представлять ваші продукти в виграшно кольорі з прив'язкою до сайту за допомогою посилання, яке безпосередньо призведе до легкої покупки.

            • Коли у вас є акції, обов'язково повідомляйте можливих покупців за допомогою електронної пошти, щоб клієнти могли відразу скористатися перевагами вашої ексклюзивної ціни.

            Деякі інтернет-ринки рекламують продукти своїх продавців у своїй масивній базі даних покупців через електронний маркетинг.

            Хоча включення ваших продуктів не гарантується, ви можете підвищити свої шанси, розмістивши фотографії своїх продуктів з описом товару.


 

3. Заведіть блог

 

            Блог- це відмінний спосіб стати лідером у вашій галузі. Блог - це непрямий спосіб допомогти вашому інтернет-магазину.

            • Додайте одне посилання в свій магазин в кожному повідомленні блогу (зв'яжіть домашню сторінку свого магазину, або посилання безпосередньо на продукт), і переконайтеся, що кожен блог інформативний і корисний. (Не забудьте зв'язати зображення з вашим інтернет-магазином або конкретним продуктом)

            Якщо контент не якісний, це не принесе вам користі. Проте якісні повідомлення в блогах допоможуть вам розширити свій бізнес в інтернеті. Тому якщо у вас є час, це відмінний спосіб для просування.

 


 

4. Зв'язатися з блогерами

 

            Проведіть онлайн-пошук галузі, в якій знаходяться ваші продукти. (Наприклад, якщо ви створюєте свічки, ви можете шукати блогерів які пишуть про домашні товари), а потім звернутися до тих, у кого найбільша аудиторія послідовників.

            • Не забудьте подивитися, скільки коментарів вони отримують, і наскільки великий інтерес до їх контенту в соціальних мережах, щоб оцінити їх популярність.

            Коли ви звернетеся до них, розкажіть, чому ви любите свій блог (будьте конкретні), а потім коротко поясніть, чому ви відчуваєте, що ваш продукт буде добре підходити для огляду в блозі.

            Надайте зразок вашого продукту безкоштовно, і якщо ви можете собі це дозволити, запропонуйте надати ще один зразок для акції. Ви отримаєте огляд, читач отримає змогу отримати безкоштовно продукт, а ви отримаєте безцінну рекламу, яка буде прямо спрямована на вашу цільову аудиторію.


 

5. Запропонуйте відеоуроки

 

            Люди люблять хороше відео, воно може додати глибину і внести ясність про ваші продукти, а також допомогти їм завоювати популярність на вашому цільовому ринку. 

Наприклад:
• Якщо ви продаєте пов'язки для немовлят, покажіть батькам різні способи, якими їх діти можуть їх носити. Якщо є тільки один спосіб, просто покажіть чарівних дітей, що носять ваші пов'язки в відео.
• Якщо ви продаєте собачі ласощі, чому б не показати трохи закулісних дій, як ви їх випікаєте?
• Якщо ви робите одяг, показуєте модельну фурнітуру, покази мод і т. Д.

            Коли ви закінчите, поділіться цими відео на YouTube (створіть власний обліковий запис для свого бізнесу), а також поділіться на всіх інших сайтах соціальних мереж, в яких ви зареєстровані.


 

6. Соціальні медіа

 

            Соціальні медіа необхідні, якщо ви хочете ефективно просувати свій інтернет-магазин. Але, як і в будь-якому випадку, для залучення послідовників потрібно багато часу.

            Ви можете делегувати завдання кому-небудь ще, щоб допомогли вам. Пропонуємо використовувати такі сайти, щоб просунути свій магазин: (постійно пробуйте нові сайти, щоб з'ясувати, які самі дієві для вашого бізнесу)

• Facebook
• Twitter
• Instagram
• Pinterest
• YouTube
• Google+
• LinkedIn
• Tumblr
• StumbleUpon
• We Heart It
• Flickr
• Foursquare
• Quora
• Polyvore
• Periscope
• Blab7. Публікуйте інформацію про продукти в соціальних мережах

 

            Для маркетингу в соціальних мереж вам потрібно регулярно публікувати повідомлення. Більшість підприємств це роблять не рідше одного разу на день, а то й в 2-3 рази, залежно від того, наскільки велика аудиторія.

            Публікуйте фотографії пропонованих продуктів, а також будь-які акції, які ви робите. Завжди включайте пряме посилання на конкретний продукт для швидкої покупки в своєму інтернет-магазині.

            Попросіть своїх послідовників опублікувати фотографії себе в ваших продуктах або при використанні їх у своєму будинку, в залежності від того, що ви продаєте, для заохочення взаємодії та подальшого сприяння онлайн-доступу.


 

8. Проведення конкурсів в соціальних медіа

 

            Конкурси - відмінний спосіб розповісти про те, що ви можете запропонувати, залучити трафік у ваш магазин і збільшити число послідовників в соціальних мережах.

            На деяких сайтах є спеціальні правила проведення конкурсів, таких як Facebook, тому переконайтеся, що ви знаєте, які вони до початку конкурсу.

            Запропонуйте один зі своїх продуктів у якості призу (або кілька для призового фонду), а потім оголосіть конкурс на всіх ресурсах, які ви використовуєте.

            Опублікуйте повідомлення про конкурс, щоб заохотити покупців, а потім обов'язково попросіть переможця опублікувати фотографію на своїй сторінці зі своїм призом, як тільки ви його відправите.

            Скажіть щось на кшталт «Більш цікаві продукти, подібні до цього, можна знайти в (вставити URL)», щоб спонукати до покупки тих, хто переглядає профіль переможця.


 

9. Реклама в соціальних мережах

 

            Такі сайти, як Facebook, Twitter, Instagram, Vk пропонують можливість використовувати платну рекламу для цільових аудиторій. Якщо ви спробуєте це на Facebook, ми пропонуємо вибрати такі інструменти, як «кліки на сайті» або «конверсії веб-сайтів», тому що вам необхідно, щоб люди перейшли на URL вашого інтернет-магазину, а не на сторінку вашого шанувальника.

            У Twitter ви можете спробувати використовувати «Просунуті твіти» для продажу свого магазину. Не забудьте включити стиснений, але привабливий контент разом з URL-адресою, щоб залучити трафік.

            Наприклад, якщо ви створюєте одяг, ваш промоут-твіт може виглядати приблизно так: "Які найспекотніші тенденції моди на літо? Дізнайтеся тут: (вставте скорочений URL)."


 

10. Додайте URL свого магазину на всіх маркетингових матеріалах

 

            Від візитних карток до рекламних листівок. Ваш URL повинен бути включений на всіх матеріалах, за допомогою яких ви просуваєте свій бізнес. Ніколи не припиняйте поширення матеріалів із зазначенням інтернет адреси вашого магазину, щоб не втрачати ймовірних нових покупців.


 

11. Розмістіть свою URL-адресу та назву вашого інтернет магазину на пакувальних матеріалах.

 

            Якщо у вас є фізичне місце розташування, розмістить URL вашого магазину на своїх пакетах, сумках, пакувальному матеріалі. При достатньому бюджеті важливим буде якість пакетів і пакування, так, як покупець може використовувати їх у своєму повсякденному житті, що буде пасивною рекламою для вашого бізнесу.

            Зробіть кілька розмірів багаторазових пакетів для покупок, з надрукованим ім'ям вашого підприємства, логотипом і URL-адресою магазину, і передайте їх клієнтам, які витрачають гроші в вашому магазині.


 

12. Бонус до кожної покупки

 

            Додайте безкоштовний бонус (який включає URL вашого магазину, звичайно) при кожній покупці, будь то особисто або онлайн. Вартість цього бонусу не повинна перевищувати вартість основного товару, і буде включена в ціну того ж основного товару, але покупець буде це сприймати як безкоштовне благо, що надалі буде позитивно впливати на просування вашого бізнесу. Таким чином, поточні клієнти не забудуть, де вони придбали товар, і можуть також легко передати інформацію своїм друзям, які зацікавилися товаром.


 

13. Купон в пакет

 

            Кожен раз, коли ви пакує замовлення, переконайтеся, що ви кинули купон в пакет, щоб спонукати споживача знову робити покупки. Надрукуйте свій URL-адресу на купоні. Ви також повинні завжди включати одну або дві ваших візитні картки в кожне замовлення.