logo

Web Studio Itmoko.

Web Studio Itmoko.

Замовити дзвінок

Web Studio Itmoko.

Замовити послугу
+380980101004
Замовити дзвінок

Мобільні додатки IOS,ANDROID

Розробка мобільних додатків iOS і Android - якісно, комплексно, під ключ.

РОЗРОБКА МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ.

Замовити створення мобільного додатку IOS, ANDROID, WINDOWS.

Мобільні додатки на сьогоднішній день не просто іміджевий хід, а гостра необхідність будь-якої компанії, яка хоче працювати на ринку і не втрачати своїх клієнтів. Мобільні додатки швидкі і зручні, прості і функціональні - допомагають нам отримувати те що ми хочемо швидше, і ефективніше. Якщо сьогодні мільйони людей вже використовують свої мобільні додатки для продажів, просування, контролю і так далі, то чому у Вас ще немає власного мобільного додатка?

Платформа для мобільного додатку.
На сьогоднішній день наша компанія розробляє мобільні додатки для нових стартапів, існуючих проектів, завдяки чому Ваш бізнес або компанія зможе отримати новий ефективний інструмент для взаємодії з Вашою аудиторією. У нашій компанії Ви можете замовити розробку мобільного додатку для Android і IOS, SYMBIAN, WINDOWS.

Етапи розробки мобільного додатку:

1) Комплексний бізнес-аналіз. Перед розробкою додакту для мобільного необхідно чітко відповісти на питання для чого Ви плануєте створити додаток - яка мета повинна бути досягнута? Збільшення продажів, клієнтів? Підтримка іміджу компанії? Наші фахівці допоможуть Вам знайти відповіді на ці питання і конкретно сформувати завдання для майбутнього мобільного додатка. Наша компанія проводить комплексний бізнес аналіз перед розробкою.
2) Коли цілі які переслідуються визначені, наші фахівці розробляють інтерфейс майбутнього мобільного додатка, прототип додатка. На основі створених прототипів наш веб дизайнер створить унікальний дизайн для Вашого мобільного додатка.
3) Програмування мобільного додатка. На основі готового дизайну додатку наші розробники приступають до програмування. Ми використовуємо всі відомі сучасні технології для того щоб Ваш додаток було конкурентним.
4) Після закінчення розробки програмної частини програми - ми запускаємо програму, проводимо тестування роботи на мобільних пристроях. Остаточним етапом при створенні мобільного додатку в нашій компанії - це розміщення, публікація в APP Store, Google Play. Після завершення розробки наші фахівці розроблять для Вас програму по просуванню Вашого додатку в інтернеті, для того щоб воно користувалось попитом. 

 

 

 

 

+38 (098) 010 10 04
+1 (929) 999 81 86
Замовити послугу

Розробка мобільних ігр IOS, Android.

Наша компанія також надає послуги з розробки мобільних ігор - від написання сценаріїв, розробки дизайну, програмування до запуску, розкрутки та реалізації монетизації мобільної гри. У нашій компанії ви можете замовити створення мобільної гри.

Мобільний додаток як ефективний інструмент для просування, продажу, постійної комунікації з вашими клієнтами - допоможе вам збільшити Вашу присутність у сегменті мобільного інтернету, а на сьогоднішній день це величезний ринок.

ITMOKO софт - пропонує послуги з розробки мобільних додатків для:

а) Мобільні додатки для бізнесу
б) Мобільні додатки для ЗМІ.
в) Промо-мобільний додаток
г) Мобільний додаток для магазину.

ПОПУЛЯРНІСТЬ

Наша компанія працює з двома основними платформами для створення мобільних додатків та пропонує рішення під ключ  додатків для iPhone, iPad, iPod і Android

ЦІНОВА ПОЛІТИКА

Ми пропонуємо гнучкі рішення для наших клієнтів, завдяки чому кінцева вартість створення мобільного додатку буде нижчою за середню ринкову. Дізнайтеся більше у нашого менеджера. 

ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА

Технічна підтримка, внесення змін, допрацювань та поправок в мобільний додаток на IOS, ANDROID, WINDOWS. 

Просування мобільного додатку

Наша компанія розробить стратегію для просування, популяризації та збільшення ефективності Вашого мобільного додатку. 

 

 

 

ITMOKO - професійне створення та розробка мобільних додатків IOS, ANDROID, WINDOWS, веб порталів, фірмових сайтів у Всій Україні. Завдяки відпрацьованій системі аутсорсинг розробки софту  та мобільних додатків, сайтів географія надання послуг компанії надається по всім містам України, і ви можете замовити створення сайту у містах: Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпропетровськ, Чернівці, Луцьк, Рівне, Ужгород, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Полтава, Кіровоград, Черкаси, Суми, Луцьк, Херсон, Миколаїв,Чернігів, Мукачево, Дрогобич, Кривий Ріг та всі інші міста. 

 

 

 

12 Клієнти з такої кількості країн замовляють розробку мобільних додатків в нашії компанії.
288 Мобільних додатків, ігор, інтерфейсів створено нашими дизайнерами та програмістами.
IOS Працюємо з усіма найпопулярнішими платформами для розробки мобільних додатків iPhone, iPad, iPod
ANDROID Розробка мобільних додатків для Android.
Створення і розробка сайтів

Яскравий та ефективний дизайн. Високий рівень конверсії.

SEO просування

Виведемо Ваш сайт в ТОП 3,5,10. Комплексне просування Вашого сайту.

SMM просування

Яскраві та креативні рішення для Youtube, Facebook, Instagram реклами,

ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА

Послуги пакетного обслуговування Вашого сайту для бізнесу та компаній.