logo

Web Studio Itmoko.

Web Studio Itmoko.

Замовити дзвінок

Web Studio Itmoko.

Замовити послугу
+380980101004
Замовити дзвінок

Розробка програмного забезпечення

Комплесні рішення по створенню, проектуванню програмного забезпечення, впровадження ПЗ.

Розробка програмного забезпечення.

Замовити програмне забезпечення. Розробка ПЗ.

Якщо Вам потрібно розробити, створити та запровадити, допрацювати програмне забезпечення для: магазину, складу, заводу, логістичного бізнесу, компанії, сервісу, установи і.т.д. Компанія ІТМОКО СОФТ - це професійна розробка програмного забезпечення всіх рівнів складності під ключ. Ви можете бути впевнені - з нами ВАШ СОФТ - в надійних руках.

Програмне забезпечення, розроблене в нашій компанії, допомагає вирішити наступні завдання:
а) Корпоративні рішення для бізнесу - розробка веб та робочого столу додатків.
б) ІТ консалтинг - консультаційні послуги.
в) Автоматизація бізнес-процесів для Вашого бізнесу або організації.

Купити програмне забезпечення для бізнесу.
Наша компанія пропонує крім комплексної розробки ПЗ та СОФТА також готові рішення для автоматизації бізнесу, завдяки впровадженню базового ПЗ -  Ви зможете підвищити ефективність Вашого бізнесу.

Для яких сфер розробляє ВЕБ СОФТ та ПЗ компанія ITMOKO?
У сучасній економіці кожен бізнес потребує ефективної системи управління та розумного програмного забезпечення, будь-яка сфера використовує програмне забезпечення та ПЗ для своєї роботи, але враховуючи різницю в потребах - ми розробляємо саме той варіант ПЗ, який допоможе вашому бізнесу. На сьогоднішній день компанія ITMOKO займається розробкою ПЗ наступних сфер бізнесу: торгівля, банки та фінанси, охорона здоров'я, страхування, телекомунікації, здоров'я, електронна комерція, системи онлайн навчання, опитування, системи відеоспостереження, моніторинга, моделювання і.т.д.

Етапи створення СОФТУ, програмного забезпечення.
Завдяки багатому досвіду впровадження та розробки програмного забезпечення різного рівня складності, наша компанія дотримується строгого алгоритму при підготовці та розробці програмного забезпечення. Правильно виявлені потреби, а також аналіз проблемних ділянок у роботі Вашої компанії дозволить зробити максимально ефективне ПЗ.

Тендер на розробку програмного забезпечення.
Наша компанія приймає регулярну участь в тендерах з розробки програмного забезпечення в різних країнах СНД, Європи та Америки. Ми завжди стараємося надати нашому потенційному замовнику дійсно вигідні умови реалізації задач, які були виставлені на тендер. Тендер на розробку програмного забезпечення, ПЗ на сьогоднішній день - дуже популярний напрямок, завдяки якому, клієнт отримує найнижчу ціну на створення ПЗ. Якщо Ви проводите тендер на розробку ПЗ - Ви можете зв'язатися з нами і ми завжди будемо раді взяти участь у тендерах на розробку сайтів, ПЗ, програмного забезпечення на найбільш вигідних умовах як для клієнта, так і для нашої компанії. Якщо у вас залишилися пропозиції або питання щодо надання послуг з розробки програмного забезпечення на тендерних умовах - Ви завжди можете задати свій запит нашому менеджеру.

 

 

 

+38 (098) 010 10 04
+1 (929) 999 81 86
Замовити послугу

Процес розробки ПО включає в себе наступні етапи:

- збір та аналіз потреб клієнта - детальний та повний аналіз діяльності компанії, для розуміння потреб і пошуку шляхів реалізації задач, які стоять перед майбутнім програмним забезпеченням.
- визначення ресурсів проекту - планування та виділення конкретних спеціалістів, які будуть відповідати за реалізацію проекту, оцінку необхідного бюджету.
- складання технічного завдання майбутнього програмного забезпечення - наші спеціалісти розробляють детальні технічні завдання для вашого програмного забезпечення.

 

- безпосередня розробка та програмування нашими програмістами ядра майбутнього програмного забезпечення.
- тестування, пошук та аналіз проблем - виправлення та запуск робочої версії ПЗ.
- впровадження ПЗ на конкретне підприємство, індивідуальне навчання, навчання співробітників, документування - надання об'яв та інструкцій по роботі з розробленим програмним забезпеченням.

УНІКАЛЬНИЙ ДІЛОВИЙ СТИЛЬ

Наші кваліфіковані дизайнери створять для Вас сучасний та зручний інтерфейс для програмного забезпечення.

ПІДТРИМКА ТА ПРОСУВАННЯ

Наша компанія надає послуги подальшої підтримки, оптимізації та розвитку Вашого софту та програмного забезпечення. 

КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ

Ми розробляємо комплексні рішення по Вашому програмному забезпеченню для покращення показників ефективності діяльності Вашої компанії. 

СТВОРЕННЯ СОФТУ У КРЕДИТ

Наша компанія може надати безвідсотковий кредит або розстрочку на розробку великих проектів. Рішення про надання розстрочки надається після детального аналізу клієнта та проекту. 

ITMOKO - професійне створення та розробка програмного забезпечення, професійного софту, модернізації софту Вашої компанії, сайтів у Всій Україні. Завдяки відпрацьованій системі аутсорсинг розробки софту та сайтів географія надання послуг компанії надається по всім містам України, і ви можете замовити створення програмного забезпечення у містах: Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпропетровськ, Чернівці, Луцьк, Рівне, Ужгород, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Полтава, Кіровоград, Черкаси, Суми, Луцьк, Херсон, Миколаїв,Чернігів, Мукачево, Дрогобич, Кривий Ріг та всі інші міста. 

114 підтприємств використовує ПЗ розроблене в нашій компанії
24/7 Технічна підтримка та обновлення Вашого програмного забезпечення
3 Відповідальні співробітники за запровадження ПЗ в реальних умовах Вашої компанії
5-500 Ми розробляємо софт та програмне забезпечення для компаній різного рівня - від 5 до 500 співробітників.
Створення і розробка сайтів

Яскравий та ефективний дизайн. Високий рівень конверсії.

SEO просування

Виведемо Ваш сайт в ТОП 3,5,10. Комплексне просування Вашого сайту.

SMM просування

Яскраві та креативні рішення для Youtube, Facebook, Instagram реклами,

ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА

Послуги пакетного обслуговування Вашого сайту для бізнесу та компаній.