logo

Web Studio Itmoko.

Web Studio Itmoko.

Замовити дзвінок

Web Studio Itmoko.

Замовити послугу
+380980101004
Замовити дзвінок

Редизайн сайту

Редизайн сайту. Оновлення, модернізація веб дизайну. Комплексні рішення для оновлення та редизайну сайтів, порталів, мобільних додатків.

Редизайн сайту. Обновлення дизайну сайту.


Редизайн сайта. Ціна. Строки. Обновлення.
Ми живемо в добу динамічних змін та вдосконалень, навіть самий сучасний сайт сьогодні може вийти з моди завтра, тому важливо слідкувати за обновленнями у сфері дизайну регулярно і старатися запроваджувати оновлення, які будуть покращувати взаємодію відвідувача сайта та Вашого відділу продажів. У нас Ви можете замовити послуги з редизайну сайту.

Редизайн на основі аудиту сайту.
Кожен власник бізнесу, перед постановкою задачі на редизайн існуючого сайту має причини: застарілий дизайн, неефективні продажі та заявки з сайту, проблеми в юзабіліті чи банально неактуальний дизайн. Перед проведенням редизайну наші спеціалісти проводять аудит існуючого проекту, виявлення проблемних місць Вашого сайту, дослідження поведінки існуючої аудиторії сайту. В результаті будуть виявлені неефективні сторінки або елементи дизайну, які не допомагають користувачу, а навпаки – заважають. Основна задача редизайну – виправити існуючі проблеми на сайті за допомогою оновлення зовнішнього вигляду.

Повний чи частковий редизайн?
Для кожного конкретного проекту потрібно випрацьовувати індивідуальне рішення, але безперечно повний редизайн буде ефективний,якщо Ви хочете повністю освіжити сайт, обновити концепцію діяльності компанії або формат надання послуг – в такому випадку Вам потрібно проводити комплексний редизайн всіх розділів. При необхідності внести зміни в дизайн на одній сторінці – Ви також можете звернутися до наших фахівців.

+38 (098) 010 10 04
+1 (929) 999 81 86
Замовити послугу

Обновлення дизайну при зміні фірми, розширенні компанії.

Динамічний ринок потребує постійного розширення сфери послуг, пошуку нових ринків збиту, а отже й динамічних рішень у дизайні та оформленні зовнішнього вигляду Вашого бізнесу. Ми допоможемо Вам у зміні дизайну при зміні чи розширенні Вашої фірми – і оперативно запропонуємо Всі можливі рішення для редизайну Вашого веб-проекту. 

Редизайн упаковки. Редизайн і оновлення дизайну упаковки.

Відомо, ефектна та цікава упаковка Вашого продукту забезпечить інтерес до товару з точки зору потенційного покупця. Розробляючи нові продукти, послуги та сервіси  - необхідно також створити ефектну, яскраву та сучасну упаковку. Наша компанія пропонує послуги з дизайну: розробки макетів та креслень для обновлення упаковки, оформлення нового формату дизайну. 

Постійне оновлення

Наші фахівці завжди підвищують свою кваліфікацію та аналізують сучасні тенденції дизайну.

Абонентська підтримка

Ми пропонуємо пакетну підтримку для Вашого бізнесу або веб проекту.

Завжди вчасно

Ми завжди оперативно інформуємо кожного клієнта про хід роботи з редизайну. 

Різноманітні рішення

В нашому досвіді ми проводили редизайни: сайтів, проектів, фірмового стилю, диайн для ребрендингу.

ITMOKO - редизайн сайту, CMS, системи управління сайтом, мобільних додатків, веб сервісів у Всій Україні. Завдяки відпрацьованій системі аутсорсинг розробки софту та сайтів географія надання послуг компанії надається по всім містам України, і ви можете замовити створення ЦМС для сайту у містах: Києв, Харків, Одеса, Львів, Дніпропетровськ, Чернівці, Луцьк, Рівне, Ужгород, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Полтава, Кіровоград, Черкаси, Суми, Луцьк, Херсон, Миколаїв,Чернігів, Мукачево, Дрогобич, Кривий Ріг та всі інші міста. 

Під ключ Розробка редизайну під ключ.
24/7 Технічна підтримка, оперативні внесення змін.
67 Проектів з редизайну в 2017 році
100 Нових ідей щодня "виробляють" наші дизайнери
Створення і розробка сайтів

Яскравий та ефективний дизайн. Високий рівень конверсії.

SEO просування

Виведемо Ваш сайт в ТОП 3,5,10. Комплексне просування Вашого сайту.

SMM просування

Яскраві та креативні рішення для Youtube, Facebook, Instagram реклами,

ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА

Послуги пакетного обслуговування Вашого сайту для бізнесу та компаній.