logo

Web Studio Itmoko.

Web Studio Itmoko.

Замовити дзвінок

Web Studio Itmoko.

Замовити послугу
+380980101004
Замовити дзвінок

Розробка сайтів

Наша компанія надає послуги з розробки, підтримки, модернізації веб-сайтів будь-якого рівня. Для того щоб почати працювати з нами - напишіть нам Ваше питання.

РОЗРОБКА САЙТІВ. Створення сайту.

Розробка сайтів. Створення сайту.

Шановні відвідувачі сайту веб-студії It-moko у нас Ви можете замовити створення сайту. Послуги в категорії розробки сайтів ми розділили на шість основних категорій, завдяки чому, Ви можете замовити саме ту послугу зі створення та розробки сайтів, яка найкраще підійде для вирішення Вашого завдання.
Для більшого розуміння самого «сайтобудівництва», ми пропонуємо Вам ознайомитися з етапами створення сайту в нашій компанії.

Технічне завдання та веб дизайн сайту.

Створення будь-якого сайту в нашій компанії - починається з процесу виявлення потреб клієнта, тому важливо надіслати бриф на розробку сайту нашим менеджерам для прискорення процесу. Технічне завдання - дуже важливий етап - адже саме тут закладена майбутня структура сайту, функціонал, кількість сторінок, доступні опції і так далі, тобто те, що в підсумку повинен отримати клієнт, який замовляє сайт в нашій компанії. Етап перший - розробка загальної концепції, технічного завдання майбутнього сайту, створення веб дизайну, а іншими словами - зовнішнього вигляду Вашого сайту, порталу або корпоративного сайту. Для майбутнього дизайну сайту можна використовувати два види рішень - готовий шаблонний дизайн, який обійдеться Вам дешевше або унікальний індивідуальний дизайн сайту. Який дизайн вибрати краще? Шаблон або унікальний? Не існує однозначної відповіді на дане питання, перш за все важливо розуміти Ваші цілі, які переслідуються і Ваш бюджет. Шаблонний дизайн - завжди дешевше, якщо Вам потрібно провести якийсь експеримент або запустити велику кількість однотипних веб проектів - тоді звичайно шаблон вигідніше, швидше і раціональніше. Основним мінусом створення сайту за допомогою шаблону залишається - залежність від оновлень, «неунікальність дизайну» - тобто Ви можете зустріти сайт ідентичний Вашому в мережі - просто з іншим наповненням. Унікальний дизайн допомагає максимально реалізувати всі потреби зазначені в технічному завданні, адаптувати його під конкретну аудиторію, підвищити юзабіліті, а також зробити сайт в тих колірних рамках, які надає і хоче бачити клієнт, замовник сайту.

Верстка макета сайту. Адаптивна верстка макету.

Після затвердження макету Вашого сайту - необхідно зверстати дизайн. Для виконання цього розділу роботи по розробці, в нашій компанії задіяні професійні верстальники. Від верстки макету - залежить багато чого, зокрема якщо верстка буде не адаптивною або зроблена з помилками - це в майбутньому може додати проблем при просуванні сайту, адже пошукові системи на сьогоднішній день особливу увагу приділяють зручності дизайну, швидкості його завантаження, і правильності виконання верстки дизайну. У більшості випадків наші програмісти використовують технологію верстки бутстрап - завдяки чому сайт в результаті виходить зручним для максимальної кількості пристроїв для всіх стандартних розмірів екрану.

Створення сайту. CMS. Адмінпанель управління сайтом.

На сьогоднішній день існує величезна кількість готових рішень в розробці сайтів - тобто використання вже готових напрацювань, систем, наприклад OpenCart, MODX, JOOMLA, WORDPRESS, DLE, Drupal та інші. Якщо створювати правильну структуру сайту, правильну структуру URL адрес, то в більшості випадків подібні сайти позитивно сприймаються пошуковими системами. Також для створення «ядра сайту» - ми використовуємо велику кількість фреймворків - серед яких Laravel, YII, Kohana і інші .. Для кожної конкретної задачі - ядро сайту краще вибирати виходячи з потреб клієнта, якщо це великий інтернет магазин -то можна використовувати системи які призначені конкретно для інтернет-магазинів - дозволяють зручно працювати з товарами, прайсами, замовленнями.

Тестування сайту, актуалізація та наповнення текстом.

Після завершення робіт по дизайну, верстці і програмуванню - настає етап публікації сайту на основному домені та його тестування - тобто перевірка всіх сторінок, функціоналу. В процесі тестування сайту фронтенду і бекенду, ми вносимо остаточні правки в проект і готуємо сайт до наповнення текстами.

 

У нашій компанії Ви можете замовити всі види сайтів, серед яких:
Сайт-візитка - просте і легке рішення для презентації Вашої особистості або компанії в інтернеті - сюди входить мінімальна кількість внутрішніх сторінок, терміни розробки до 7-ми робочих днів.
Лендінг -пейдж - відмінне рішення для просування акційних товарів або послуг, а також для продажу і реклами якогось конкретного продукту або послуги. Лендінг Пейдж повинен лаконічно і яскраво передавати суть Вашої пропозиції, а також надавати можливість оформлення замовлення або заявки на сайті. Для створення Лендінг Пейдж ми можемо запропонувати як шаблонні так і унікальні рішення.
Інтернет-магазин - комерційна платформа для продаж товарів або послуг в інтернеті онлайн. Рівень складності інтернет магазину - залежить від того набору функцій, який Ви хочете бачити на майбутньому сайті - можливість оформлення замовлення, оплати замовлення, вказівки способу доставки.
Корпоративний сайт - відмінне рішення для великих і середніх компаній, для яких важливий імідж в інтернеті, особливий акцент при створенні корпоративних сайтів - ми приділяємо концепції і нестандартних рішень - завдяки чому ми гарантуємо Вам найвищу якість корпоративного сайту для Вашого бізнесу.
Інтернет - портал - це багатофункціональний сайт з великою структурою і різнобічним функціоналом, серед якого може бути: система відгуків на сайті, система рейтингу і оцінок, онлайн-оплата, функціонал особистого кабінету, форуму, функція написання відгуку, і так далі. Якщо Ви пропонуєте свої послуги або товари в масштабах країни - то рішення інтернет порталу - це саме те, Що Вам потрібно.
Онлайн-сервіс - основна відмінність онлайн інтернет-сервісу від звичайного сайту з послугами в тому, що відвідувач сайту виконує повну взаємодію з «продавцем» за допомогою функціоналу онлайн сервісу, наприклад проводить онлайн бронювання апартаментів, машини або квитка на літак. Розробка онлайн сервісу - це складний і багаторівневий процес, який може тривати від декількох тижнів до декількох місяців.

Серед наших клієнтів велика кількість компаній з усіх сфер бізнесу, тому якщо Вам потрібно створити сайт для готелю, салону краси, юридичної компанії, фінансової компанії, нотаріуса, сайт для торгівлі товарами і послугами, інтернет магазин, сайт для заводу або страхової компанії, сайт для забудовника або житлового комплексу - Ви можете сміливо звернутися в нашу компанію і ми будемо раді допомогти Вам створити ефективний, працюючий сайт, який приносить прибуток.