logo

Web Studio Itmoko.

Web Studio Itmoko.

Замовити дзвінок

Web Studio Itmoko.

Замовити послугу
+380980101004
Замовити дзвінок

Сайт-візитка

Розробка сайту-візитки для Вас та Вашого бізнесу - яскраво, унікально,в термін. Ви можете дізнатися більше про послуги компанії, а також написати нам, якщо у Вас є запитання.

Сайт візитка.Створення сайту візитки.

Розробка сайту візитики - ціни,проектування,під ключ. 

У нас ви можете замовити створення сайту візитки для вас або вашого бізнесу. Що ж таке сайт-візитка і які функції він повинен виконувати, а також за скільки часу реально розробити сайт візитку? У нашій компанії розробка сайту візитки займає максимум 7 днів - у подібних сайтів - проста і легка структура, завдяки чому сайт повинен бути максимально інформативним і легким для відвідувача.

Основні завдання, які виконує сайт - візитка.

Інформаційна - персональне представництво Вас, як публічного і громадського діяча (часто це необхідно для політичних діячів, людей мистецтва, акторів, музикантів і так далі). Подання в інтернеті інформації про компанію, її послуги, історії, товарах. Контактна - на сайті візитці завжди розміщується контактна інформація компанії і можливість відправити заявку або запит на пошту компанії прямо з сайту.
Розробка сайту візитки в наші дні - послуга, яка постійно користується попитом - адже на ринку постійно створюються нові компанії, розширюють сфери своєї роботи, змінюються і розвиваються - відповідно з'являється потреба в створенні уявлення в інтернеті, а саме особистої візитки в інтернеті. Створення візитки дає можливість клієнту, замовнику - в повному обсязі присутні в інтернеті - і навіть брати участь у видачі пошуку якщо правильно зробити оптимізацію і просування Вашої візитки. Виходячи з багаторічного досвіду, можемо сказати що для ефективної візитки досить не більше 10-15 сторінок якісного контенту, який зможе лаконічно і зрозуміло пояснити відвідувачеві суть Вашої діяльності, переконати в серйозності Вашої компанії а також дати можливість дізнатися більше про Ваші послуги або товари. Кінцевою метою будь-якої візитки - звичайно ж є можливість сконтактувати з Вами - а це реалізується в нашій компанії завдяки функціональним можливостям зворотного зв'язку і розробки контактних онлайн форм.

Переваги створення сайту - візитки?

Завдяки простій структурі і невеликим тимчасовим затратам - Ви можете запустити свій сайт вже через пару днів після старту, швидко наповнити сайт контентом і таким чином, розповісти всім про свою нову компанію або послуги. Економія - створити сайт візитку це найдешевше рішення в сфері веб розробки, а це значить, що навіть при низьких витратах на створення сайту - Ви отримуєте все ж оптимальний набір інструментів для того щоб виконати головну функцію - заявити про себе, дати можливість клієнтам дізнатися і прочитати більше про Вашої персони або компанії, а також дати можливість потенційним клієнтам зв'язатися з Вами або вашим менеджером.

CMS для сайту візитки?

Система управління сайтом - це дуже важливий елемент, адже від цього залежить швидкість Вашої роботи з сайтом, можливості вносити зміни або новини - що дуже важливо для підтримки Вашого проекту в інтернеті. Ми пропонуємо різні варіанти вибору системи управління сайтом ЦМС - з базовим набором функціоналу. Детальніше про те, яка конкретно ЦМС буде краще для Вашого сайту - Ви можете дізнатися у Вашого менеджера ITMOKO.

Як замовити сайт-візитку в Вашої компанії? Які терміни?

Відповідаємо: якщо Ви вже зважилися створити «обличчя» Вашої компанії в інтернеті - сміливо залишайте заявку на сайті, напишіть на пошту, зателефонуйте менеджеру або залиште заявку, та в кінці-то кінців - знайдіть будь-який спосіб зв'язатися з нами і отримати Ваш проект протягом 10-ти днів.

 

 

+38 (098) 010 10 04
+1 (929) 999 81 86
Замовити послугу

Створення сайту візитки:

- унікальний дизайн
- гарантія конверсії
- технічная підтримка
- швидкий запуск до 7 днів
- гнучка цінова політика  
- сайт візитка для бізнесу
- індивідуальні рішення
- налаштування рекламної кампанії
- запуск ADWORDS 
- базова оптимізація

ЕТАПИ СТВОРЕННЯ САЙТУ ВІЗИТКИ В НАШІЙ КОМПАНІЇ: 

 

1.Напишіть або зателефонуйте нам.Менеджер ITMOKO - зможе вислухати Вас та запропонувати шляхи вирішення Вашого завдання.

2. Підписання договору та розробка Технічного завдання. На цьому етапі буде розроблено технічне завдання з урахуванням Ваших вимог.
3. Розробка дизайну для сайту-візитки.Унікальні та готові рішення веб дизайну. 
4. Верстка та розробка CMS.На цьому етапі створюється система управління сайтом адмінпанель. 
5. Запуск сайту візитки. Публікація сайту на домені, тестування. 

ЖОРСТКІ ДЕДЛАЙНИ

Ми розуміємо, що час - це гроші. Ми виконуємо проекти у вказані строки, та можемо запропонувати оперативне рішення поточних проблем з Вашим сайтом. 

ГНУЧКІ РІШЕННЯ

Ми завжди готові запропонувати оптимальне рішення для всіх видів бізнесу від малого інтернет-магазину до високотехнологічного управління роботою обладнання та персоналу - підпишіться на наші обновлення та рухайтеся вперед з нашою компанією. 

ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА

Якщо Вам потрібен надійний аутсорсинг програміст для постійної підтримки або проектної роботи - зверніться до менеджерів ITMOKO щоб отримати безкоштовну консультацію. 

IT АУТСОРСІНГ

Надійна підтримка Ваших ресурсів, регулярне обновлення, наповнення та модернізація сайтів та програмного забезпечення. Просування ВЕБ проектів в інтернет : SEO,PPC,Adwords налаштування та запуск, аналіз, аудит.

ITMOKO - професійне створення та розробка сайтів, порталів, візиток, додатків для мобільних у Всій Україні. Завдяки відпрацьованій системі аутсорсинг розробки софту та сайтів географія надання послуг компанії надається по всім містам України, і ви можете замовити створення сайту у містах: Києв, Харків, Одеса, Львів, Дніпропетровськ,Чернівці,Луцьк,Рівне,Ужгород,Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Полтава, Кіровоград, Черкаси, Суми, Луцьк,Херсон,Миколаїв,Чернігів, Мукачево,Дрогобич, Кривий Ріг та всі інші міста. Наша компанія пропонує зручну систему оплати, а також абонентського обслуговування Ваших сайтів. 
 

5 РОКІВ НА РИНКУ
278 ВИКОНАНИХ ПРОЕКТІВ
75 ПОСТІЙНИХ КЛІЄНТІВ
1 495 698 РЯДКІВ КОДУ НАПИСАНО
Створення і розробка сайтів

Яскравий та ефективний дизайн. Високий рівень конверсії.

SEO просування

Виведемо Ваш сайт в ТОП 3,5,10. Комплексне просування Вашого сайту.

SMM просування

Яскраві та креативні рішення для Youtube, Facebook, Instagram реклами,

ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА

Послуги пакетного обслуговування Вашого сайту для бізнесу та компаній.