logo

Web Studio Itmoko.

Web Studio Itmoko.

Замовити дзвінок

Web Studio Itmoko.

Замовити послугу
+380980101004
Замовити дзвінок

SEO просування

Послуги з просування SEO. Піднімемо Ваш сайт в ТОП 3,5,10. Гарантія результату. Комплексні рішення. Стратегічний розвиток сайту і просування веб-ресурсів.

SEO просування.

SЕО просування - це послуга з просування за цільовими пошуковими запитами Вашого сайту,  або окремих його розділів, сторінок в ТОП позиції видачі пошукових систем. Переходи на сайт при цьому безкоштовні, тобто ви не платите за переходи, але витрачаєте бюджет для підтримання високого рейтингу сайту та його позицій. SEO просування це довготривалий та постійний процес, який надає найбільшу частку цільових відвідувачів Вашого ресурсу. Перші результати з SEO просування стануть відчутними через 30-45 днів після старту роботи над проектом. Користувачі, які перейшли на Ваш сайт - забезпечують високу конверсію та реальні продажі, адже користувач переходить на Ваш сайт за цільовими запитами, наприклад "Купити бетон", "продати бетон", "купити квартиру в ЖК ...". 

ITMOKO на ринку SEO послуг

Наша компанія 6 років на ринку надання послуг з пошукового просування та оптимізації. У нас є досвід з виведення в ТОП сайтів в самих різних та важких тематиках серед них просування: інтернет-магазинів, сервісів послуг, продажу нерухомості, просування сайту забудовника(-ів), просування сайту салону краси, просування сайту юридичних послуг, виведення в ТОП сайтів по міжнародним вантажним перевезенням та багато інших цікавих проектів, які на согоднішній день знаходяться в ТОП по більше ніж 15000 цільових пошукових запитів. Ми завжди пропонуємо комплексні послуги, завдяки чому, успіх - НЕВІДВОРОТНИЙ! Наша компанія виведе Ваш сайт в ТОП з гарантією результату та продажів. 

Вивести сайт в ТОП SEO

Наша компанія надає послуги з виведення Вашого сайту в ТОП 10,5,3 - для досягнення цілі ми пропонуємо комплексні рішення, які покращені на покращення загальних показників Вашого сайту, швидкість завантаження, валідність коду, відсутність небажаних технічних недоліків - після проведення технічної оптимізації наші SEO фахівці переходять до проведення внутрішньої пошукової оптимізації. Для ефективного результату - необхідно відповідально визначити семантику сайту, гарантувати користувачу якісну інформацію, просте замовлення вашого товару чи послуги. Перед проведенням робіт з SEO просування ми детально аналізуємо Ваш ресурс та надаємо рекомендації для виправлення технічних недоліків сайту, структури, яка може гальмувати або й взагалі блокувати вивід Вашого сайту в ТОП. 


САЙТ в ТОП 3, 5, 10 - гарантія постійного потоку нових клієнтів.

На сьогоднішній день кожен наш клієнт з SEO просування отримує постійний канал вхідних заявок та дзвінків з сайту, завдяки нашій стратегії просування веб сайтів. Ми гарантуємо Вам ТОП для Ваших позицій у реальні строки та використовуючи тільки білі, "законні" способи досягнення високих позицій сайту. З кожним клієнтом SEO ми працюємо з трьома видами ключових фраз: високочастнотних цільових фраз, середньочастотних та низькочастотних ключових запитів, тобто ми працюємо з великою аудиторію, яка забезпечує продажі та успіх нашим клієнтам. Ми гарантуємо результат для Вашого проекту в будь-якій тематиці, незалежно від того наскільки вона конкурентна. Конкурентність тематики - це тільки збільшення бюджету на SEO, але завдяки пакетним рішенням з SEO Ви можете економити бюджет на сео просування та підтримку. Постійна підтримка сайту в ТОП Google - 3, 5, 10 - це клопітка і важка праця, яку люблять наші SEO спеціалісти - це також гарантія постійного потоку дзвінків, заявок на Вашому сайті. 

 
Внутрішня та зовнішня SEO оптимізація сайту: 

Поняття оптимізації досить широке, та ми спробуємо доступно пояснити Вам в чому ж різниця між зовнішньою та внутрішньою оптимізацією? Основною відмінністю є те, що внутрішня - спрямована на покращення ресурсу: валідність, зручність сайту, адаптивність, юзабіліті, зручна та продумана структура Вашого сайту, наявність SEO оптимізації згідно Вашого семантичного ядра. Ми забезпечуємо в рамках SEO обслуговування повну підтримку, розробку унікальних продаючих текстів для сторінок Вашого сайту та проводимо комплексну внутрішню оптимізацію сайту задля досягення успіху та просування Вашого сайту в ТОП GOOGLE 3,5,10.  Зовнішня оптимізація - це другий основний фактор в SEO просуванні проекту. Кількість реальних зовнішніх посилань, посилання з соціальних мереж та авторитетних ресурсів, відомих блогів та огляди Вашого проекту незалежними ресурсами - все це та ще 100+ заходів з зовнішньої оптимізації проводять наші фахівці щоденно для підтримкм високих позицій наших клієнтів та партнерів. Базова внутрішня та зовнішня оптимізація входять в вартість просування Вашого проекту. 

Бюджет для SEO ? 

Наша компанія пропонує гнучкі рішення в питанні бюджету для SEO сайту, та співпрацює з малими, середніми та великими інтернет-ресурсами. Завдяки оптимізації витрат на SEO, ми максимально ефективно використовуємо бюджет проекту та показуємо максимальний результат в найкоротші терміни. Бюджет на СЕО це поняття абсолютно відносне, адже ми можемо говорити про абсолютні різні проекти, якщо Ви невелика юридична компанія з регіону - то це може бути бюджет від 4000 грн і місяць, а якщо Ви власник інтернет магазину і Вам необхідно просувати свою продукцію на території всієї України - бюджет для ефективного просування інтернет магазину може коливатися від 8000 грн до 150 тисяч гривень щомісячно, в залежності від семантичного ядра, поставлених цілей і.т.д. 

 +38 (098) 010 10 04
+1 (929) 999 81 86
Замовити послугу

Комплексне SEO просування сайту в ItMoko:

- аудит сайту
- підбір ключових слів (створення семантичного ядра) 
- оптимізація заголовків, текстів
- оптимізація мета-тегів
- реєстрація сайту в пошукових системах
- просування в соціальних мережах, сервісах Google. 
- нарощування зовнішньої маси посилань 
- створення оглядів, копірайтинг. 
- встановлення та налаштування google maps, business

Замовити SEO просування сайту в ТОП: 

Для оформлення замовлення на просування сайту в нашій компанії, напишіть нам або залиште заявку на цій сторінці, наш співробітник зв'яжеться з Вами. 

Підняти сайт в ТОП 10 з нами - легко !

SEO просування сайту в ТОП

Розробка стратегії, конкретні результати, постійний моніторинг та вдосконалення

САЙТ В ТОP 10

Виводимо сайт в ТОП 10 в найкоротші строки, біла оптимізація, повний комплекс з SEO маркетингу.

TOP 3 Google

Послуги з підвищення рейтингу Вашого веб сайту, просування в ТОП 3 Google.

Аудит

Проведення SEO аудиту Вашого сайту, підвищення конверсії, покращення юзабіліті.

ITMOKO - професійне SEO просування, сео оптимізація, seo просування сайту в ТОП 3, 5, 10 - по Всій Україні. Завдяки відпрацьованій системі аутсорсинг seo сайтів, з нами працює вся УКРАЇНА, ми працюємо у всіх містах України: Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпропетровськ, Чернівці, Луцьк, Рівне, Ужгород, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Полтава, Кіровоград, Черкаси, Суми, Луцьк, Херсон, Миколаїв,Чернігів, Мукачево, Дрогобич, Кривий Ріг та всі інші міста. 

15000 Ключових слів піднято в ТОП 5
8000 Ключових слів піднято в ТОП 3
24/7 Технічна підтримка для сео просування сайту.
30 днів і Ви відчуєте перші результати роботи SEO
Створення і розробка сайтів

Яскравий та ефективний дизайн. Високий рівень конверсії.

SEO просування

Виведемо Ваш сайт в ТОП 3,5,10. Комплексне просування Вашого сайту.

SMM просування

Яскраві та креативні рішення для Youtube, Facebook, Instagram реклами,

ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА

Послуги пакетного обслуговування Вашого сайту для бізнесу та компаній.