logo

Web Studio Itmoko.

Web Studio Itmoko.

Замовити дзвінок

Web Studio Itmoko.

Замовити послугу
+380980101004
Замовити дзвінок

SMM просування

Просування Вашого бренду, товару, компанії на Facebook, Youtube, Instagram, Twitter. Комплексні рішення для просування і збільшення продажів через соціальні мережі.

SMM - Social Media Marketing. Просування.

SMM просування 2017-2018 Вашого веб-сайту, мобільного додатку, товару, бренду в соціальних мережах. Історія SMM розвивалася так само динамічно, як популярність соціальних мереж Twitter, Facebook, Instagram, Тренди змінюються і продажі через соціальні мережі на сьогоднішній день ростуть з кожним днем, а реклама в соціальних мережах має дуже широкі налаштування, серед яких фільтрація аудиторії по геотаргетингу, віку, статі, інтересам. Наша компанія надає послуги з просування в Facebook, Twitter, Instagram. 

Реклама в Facebook.

Наша компанія надає послуги з комплексного просування, підтримки Вашої реклами та бренду у найпопулярнішій соціальній мережі світу - Facebook. Facebook стає популярнішим, з кожним роком аудиторія фейсбук зростає. Розробка кампанії в Facebook, запуск, ремаркетинг, банерна реклама у Facebook. Тут продаються всі товари та послуги, підтримка та розкрутка публічних сторінок у соціальних мережах. 

Просування в Instagram.

Сторінки з мільйонами постів, фотографій, хештегів та репостів допомагають на сьогоднішній день компаніям просувати, рекламувати та продавати Ваш товар. Яскраві instagram блогери все частіше заробляють величезні гроші на рекламі та просуванні товарів і брендів. Наша компанія надає послуги з просувавння та продажу товарів в інстаграм. 

Реклама в YOUTUBE, Twitter, Google+.

Послуги просування Вашого бренду, компанії в Youtube просторі, розробка концепції рекламного відео, монтаж та зйомка. Запуск та налаштування відео реклами на всесвітньо відомих ресурсів: youtube, twitter, google+. Соціальні мережі - це постійний канал продажу Ваших товарів і послуг, можливість масштабних рекламних кампаній з широкою аудиторією. 

 

 

 

+38 (098) 010 10 04
+1 (929) 999 81 86
Замовити послугу

Основна мета SMM просування: 


- постійна комунікація з потенційними клієнтами
- формування бази даних клієнтів із соціальних мереж
- підвищення ефективності трафіку та конверсії
- покращення популярності бренду
- підтримка рейтингу компанії, бренду
- ріст продаж
- e-mail підписка

Цільова аудиторія в SMM.


- реклама для конкретної аудиторії Вашого бренду, товару послуги, сервісу.
- написання оглядів, відгуків про ваш бренд в SMM.
- високий рівень довіри до вашої компанії .
- низький стартовий бюджет для реклами в SMM.
- підвищення лояльності до бренду. 

Просто і доступно

В рамках SMM кампаній, ми детально вивчаємо Вашу сфері діяльності, проводимо вивчення конкурентного середовища, налаштовуємо рекламу для вашої цільової аудиторії.

Швидко і популярно

Ефект "вірусної" реклами через соціальні мережі. Якісні, цікаві та ефектні пости в соціальних мережах привертають увагу потенціальних клієнтів.

Робота на результат

Основною ціллю нашої компанії є просування Вашої компанії, товару в соціальних мережах для розширення аудиторії, яка впізнає Ваш бренд, робить повторні покупки.

Пакетні рішення

Ви можете залитишити заявку на сайті та дізнатися більше про рекламу в соціальних мережах абсолютно безкоштовно. 

 

 

 

ITMOKO - послуги з SMM просування товару, бренду, додатку, сервісу. Професійне просування в соціальних мережах Facebook, Instagram, Twitter, Google +, Google Maps, Business. Ми працюємо у всіх містах України, в тому числі: Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпропетровськ, Чернівці, Луцьк, Рівне, Ужгород, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Полтава, Кіровоград, Черкаси, Суми, Луцьк, Херсон, Миколаїв,Чернігів, Мукачево, Дрогобич, Кривий Ріг та всі інші міста. 

 

 

 

2 Мільярди користувачів Facebook у 2017 році
6 років на ринку SMM послуг
34 рекламних кампаній Youtube створено нами в 2017 році.
4 Кожен 4-ий покупець товару наших клієнтів приходить з SMM.
Створення і розробка сайтів

Яскравий та ефективний дизайн. Високий рівень конверсії.

SEO просування

Виведемо Ваш сайт в ТОП 3,5,10. Комплексне просування Вашого сайту.

SMM просування

Яскраві та креативні рішення для Youtube, Facebook, Instagram реклами,

ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА

Послуги пакетного обслуговування Вашого сайту для бізнесу та компаній.