logo

Web Studio Itmoko.

Web Studio Itmoko.

Замовити дзвінок

Web Studio Itmoko.

Замовити послугу
+380980101004
Замовити дзвінок

#СТАРТУЙСЬОГОДНІ

Компанія «ITMOKO» прийняла участь у соціальному проекті #СТАРТУЙСЬОГОДНІ !!! Розвиток бізнесу в Україні та покращення життя в країні в цілому

«ITMOKO» в соціальному проекті #СТАРТУЙСЬОГОДНІ

Перші цілі, що перед собою ставить компанія «ITMOKO»  – це підтримка наших справжніх Захисників. Одним з найважливіших кроків до сильної Батьківщини ми вбачаймо необхідність підтримки напрямку «АТО».

Перші дні після початку соціального проекту #СТАРТУЙСЬОГОДНІ сили веб-студії «ITMOKO» були повністю спрямовані на сприяння на аналіз, розробку шляхів покращення, надання при необхідності консультацій та підтримки бізнес-ідей ветеранів. Завдяки проекту #СТАРТУЙСЬОГОДНІ ветерани та їх сім’ї відтепер мають унікальний шанс розпочати власну діяльність, спробувати себе у дуже перспективному напрямку, а саме у  БІЗНЕСІ В МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ.

Планується розробити Унікальний проект, який дасть реальний поштовх до зрушення важкого а іноді дуже печального фінансового стану сімей військовослужбовців, які не побоялися і як справжні захисники своїх рідних вирушили відстояти свою РІДНУ Землю…

Ми розробляємо план дій, і маємо намір додати максимальних зусиль для реалізації дійсно стратегічно необхідних проектів, що будуть направлені на сприяння розвитку України, покращенню рівня життя в країні в цілому. В планах стоїть освітлення напрямку не тільки «АТО» а також не менш важливих, а саме, культури і туризму, освіти та спорт в Україні.

«Стверджуємо, що інвестиційний клімат в Україні покращується. Самі українці повинні залучати більше інвесторів, туристів та іноземних партнерів для розвитку українського бізнесу та держави. Наша компанія робить все для автоматизації бізнесу та його маркетингової підтримки в інтернеті. Ми приділяємо багато уваги на освітлення даних тем і сподівається зайняти ключові позиції у соціальному проекті "Стартуй сьогодні" та дуже раді наданій можливості, підтримати соціальний проект з розвитку бізнесу і економіки нашої країни. Керівництво нашої Компанії підтримує погляди справжніх патріотів своєї Держати, так що, Ми звісно не без вашої підтримки докладемо всіх зусиль, щоб вести свій вклад в це позитивне починання і максимально висвітлити і пригорнути увагу максимальної кількості людей! » - прокоментувала свою участь у проекті компанія «ITMOKO».

Планується проводити такий соціальний проект кожного року. Так як ринок бізнесу дуже рухливий, необхідно підтримувати молодих підприємців на постійній основі.

Веб-студія ITMOKO - спеціалізація web-розробка, інтернет-маркетинг, просування та підтримка брендів https://itmoko.com  є партнером соціального проекту #СТАРТУЙСЬОГОДНІ.

Задля забезпечення прозорості виконання умов та поширення інформації до проекту залучено багато інформаційних партнерів: Київська міська державна адміністрація, одна з найбільших інформаційних платформ delo.ua, ресурс про інформаційні технології hi-Tech, найбільший ресурс з надання шаблонів для сайтів Template Monster, сайт підтримки бізнесу ветеранів Veterano Service, газета Київської Державної Ради - Хрещатик, газета Вечірній Київ, радіостанція Європа Плюс і «IТ рейтинг України» - перший сервіс, спрямований на систематизацію інформації про існуючі в Україні ІТ-компаніях різних сфер діяльності.