logo

Web Studio Itmoko.

Web Studio Itmoko.

Замовити дзвінок

Web Studio Itmoko.

Замовити послугу
+380980101004
Замовити дзвінок

5 кроків прискорення Landing page

5 простих кроків для прискорення завантаження цільових сторінок

5 простих кроків прискорення Lending page

Якщо сторінка не завантажується протягом 5 секунд, 74% людей лаються. Це має дуже негативний ефект для сайтів електронної комерції. Навіть невелика 3-секундна затримка може призвести до відмови користувача чекати завантаження сторінки. Ось чому топ-бренди мають швидкість завантаження сторінки менш ніж секунда. На жаль, неважливо, наскільки цінна інформація цільової сторінки, якщо користувач не залишається досить довго, щоб побачити її. Тема особлива актуальна для мобільних пристроїв, які випереджають настільні комп'ютери для використання інтернету. Нижче наведено список найбільш корисних інструментів, які допоможуть виправити найслабкіші місця в плані швидкості:

 

1)      Перевірка швидкості сторінки

 

1

 

Запустіть PingDom або від Google PageSpeed Insights інструмент, щоб отримати інформацію про швидкість завантаження вашої сторінки, як вона завантажується в браузері на ПК і на мобільниому пристрої. Ви також отримаєте рекомендації щодо конкретних напрямків, які потрібно виправити, наприклад зображення, які необхідно оптимізувати.


 

 2)      Очистити код

1

 

Кращі цільові сторінки добре організовані. Чистий код, вільний від стороннього сміття, є найякіснішим способом досягнення мінімізації часу завантаження. Це означає, що не треба надмірно використовувати Javascript або Ajax, потрібно видалити непотрібні розділи і мітки, і т.д. Якщо ви повинні використовувати Javascript, використовуйте Varvy в Javascript Usage Tool.


  

3)      Мінімізувати переадресацію, де це можливо

 

1

 

Використання переадресації - це необхідність, яка на жаль погано впливає на SEO. Завантажте свою цільову сторінку, відкрийте Screaming Frog, і сервіс виділить згадки на переадресацію в тексті вашої сторінки, ваші посилання, що вказують на перенаправлення на інші ресурси.


 

4)      Зміна розміру і стиснення зображень

 

1

 

Використання візуальних зображень (зображень і відео) на сторінці також може істотно вплинути на час завантаження. Якщо можливо, завжди розміщуйте великі файли (особливо відео) ззовні (припускаючи, звичайно, що ваш головний пріоритет тут - це конверсії, а не SEO). В іншому випадку завжди змінюйте розмір зображень перед завантаженням, якщо це можливо, використовуйте компресор зображення, наприклад Compressor.io.


5)     Оновлення свій хостинг

 

Ніщо не вбиває час завантаження швидше, ніж загальний хостинг, що розділяє ресурси на декількох сайтах. Просто скажіть «НІ» дешевому хостингу. Якщо ви використовуєте WordPress для цільових сторінок, перейдіть на керований хостинг за допомогою Kinsta, WP Engine або Pagely і дозвольте їм подбати про важкий підйомі. Щоб дізнатися більше про швидкість сторінки, ознайомтеся з докладним керівництвом Kinsta по цій темі. Або просто надішліть його в вашу технічну допомогу, щоб подбати про все інше.