logo

Web Studio Itmoko.

Web Studio Itmoko.

Замовити дзвінок

Web Studio Itmoko.

Замовити послугу
+380980101004
Замовити дзвінок

Веб розробка

Розробка сайтів, програмного забезпечення, мобільних додатків, веб-дизайну, кодування.

РОЗРОБКА ПЗ НА ЗАМОВЛЕННЯ. ВЕБ РОЗРОБКА.

 

Створення софта, програмного забезпечення, програм.

 

Наша компанія пропонуємо Вам послуги по створенню, проектування та впровадження софта, а іншими словами програмного забезпечення для Вашого проекту, бізнесу компанії, стартапу.
Ми створюємо якісне програмне забезпечення використовуючи досвід і вміння наших фахівців ITMOKO SOFT - Ви отримуєте розробку софта від надійного підрядника за найвищими стандартами розробки. На сьогоднішній день Ви можете замовити розробку софта для компанії у нас на сайті, або зв'язавшись з нашим менеджером.

 

Розробка софта для торгових підприємств.

Сучасні інтернет-магазини, компанії які працюють в сфері роздрібних і оптових продажів часто потребують створення власного програмного забезпечення для ведення продажів, автоматизації маркетингових процесів, автоматизації роботи менеджерів. Якісне програмне забезпечення для Вашої компанії допоможе заощадити на витратах, прискорити процес обробки інформації і вести облік і контроль на Вашому підприємстві. Ми зможемо запропонувати нові розробки, оперативність і динаміку в роботі для досягнення максимального результату роботи. На сьогоднішній день наша компанія займається розробкою софта для наступних галузей: фармацевтика, банківський сектор, нерухомість, забудовники, софт для будівельних компаній, софт для освітніх установ, софт для управління ресурсами.

Програмне забезпечення, яке вирішує Ваші задачі

Розробка софта в компанії ITMOKO SOFT - це можливість спростити бізнес-процеси на Вашому підприємстві, організації або компанії. Завдяки широкому технічного інструментарію ми можемо розробити якісний софт для обслуговування бізнесу. Ми володіємо великим інструментарієм технологій, щоб задовольнити найвищі запити наших Клієнтів, тому наш софт вирішує величезний спектр завдань - від повсякденних буднів бізнес завдань до масштабних критично важливих завдань.


Спеціалізація по розробці софта:
В процесі розробки ідеального софта, який буде зручний як для всіх учасників бізнес-процесу, наша компанія вирішує комплексно наступні завдання:
а) системний бізнес-аналіз
б) автоматизація інформаційних систем
в) софт для вебсервісів
г) аналіз і системи роботи з базами даних.
д) розробка систем управління ресурсами, співробітниками.
е) інформаційні портали, софт для великих вебсайтів.
з) впровадження електронного документообігу.

 

Програмування софта на аутсорс. Аутсорсингова розробка софта.

 

Більше 80% клієнтів компанії ITMOKO SOFTWARE - це компанії географічно віддалені від офісів нашої компанії, але завдяки відпрацьованій схемі роботи з віддаленими клієнтами, ми можемо гарантувати для кожного клієнта, буде надано найякісніший сервіс, постійний зв'язок з менеджером проекту, завдяки організації роботи з нами Ви отримуєте:
- команду професіоналів програмістів, які мають великий досвід в розробці на аутсорсингу.
- регулярні звіти про виконану роботу.
- поетапна здача роботи
- добірка кваліфікованого персоналу конкретно під Ваш проект.
- своєчасне внесення правок, технічних поправок, доробок в розробляється ПЗ.
- ми завжди тісно співпрацюємо з кожним клієнтом для того, щоб клієнт можу отримати в результаті саме той продукт, який замовляв а саме - якісне аутсорсингове програмування і віддалену підтримку проектів.
- для кожного проекту закріплюється проект аутсорсинг менеджер - людина, які повністю веде Ваш проект, яка завжди на зв'язку і оперативно відповідає на Ваші питання і запити.
- гнучкі умови співпраці: ми пропонуємо нашим клієнтам гнучкі умови співпраці, в тому числі фіксований бюджет проекту, оплата за час роботи, фіксована ставка, це дозволяє реалізовувати на нашій аутсорсингової платформі як складні великі проекти з конкретними дедлайнами так і динамічні стартапи, в які постійно вносяться правки і зміни.