logo

Web Studio Itmoko.

Web Studio Itmoko.

Замовити дзвінок

Web Studio Itmoko.

Замовити послугу
+380980101004
Замовити дзвінок

Веб-дизайн

Услуги дизайна.

ВЕБ-ДИЗАЙН.

Створення унікального дизайну.
Послуги з веб дизайну. Унікальність.

Веб студія ITMOKO – пропонує повний спектр послуг пов’язаних з розробкою веб дизайну. Кожен дизайнер в нашій компанії працює з натхненням та душою, завдяки чому кожен хто замовляє вебдизайн – отримує не просто макет, а витвір мистецтва – який повністю задовольняє клієнта. Для досягнення кінцевого результату наші спеціалісти будуть вносити поправки та зміни до моменту, поки замовник буде повністю задоволений результатом.

Прототип, структура, макет сайту.

Перед детальною роботою над сторінками Вашого майбутнього сайту, наші фахівці спочатку розробляють загальну структуру та демонструють Вам прототипи майбутнього проекту. На основі узгодженого ТЗ дизайнер створює макети. Особливу увагу наша команда приділяє правильній та ефективній структурі сайту, завдяки чому він має бути зручним, зрозумілим та ефективним.


Адаптивний дизайн. Мобільна версія сайту.

На сьогоднішній день частка мобільних користувачів інтернету постійно зростає, а саме тому важливо щоб Ваш майбутній проект був пристосований до перегляду на всіх видах мобільних та стаціонарних пристроях. Ми пропонуємо послугу створення адаптивного дизайну для всіх видів проектів: сайту візитки, великого інтернет-порталу чи landing, дизайн зовнішньої реклами і рекламні кампанії під ключ. 


Дизайн рекламної продукції.


Послуга створення дизайну листівок, флаєрів, зовнішньої реклами – під ключ. Розробка декількох варіантів дизайну, внесення правок, доопрацювання дизайну. Ви можете замовити тільки дизайн реклами або рішення під ключ, коли Ви отримуєте надійного постачальника послуг з дизайну. Всі форми оплати.


Веб дизайн. Виділений дизайнер для проекту.

Якщо Ваша компанія знаходиться на абонентському обслуговуванні в компанії ITMOKO, за Вами закріплений постійний виділений кваліфікований дизайнер: Photoshop, Illustrator, InDesign, Sketch. Завдяки постійному каналу зв’язку з менеджером проекту – Ви зможете оперативно вносити поточні зміни і контролювати завдання.


Дизайн інтер’єру. Екстер’єру. Архітектура. Візуалізація. Проектування.

Наша компанія надає послуги з професійного:
а) дизайну інтер’єру  - розробка майбутнього дизайну Вашого комерційного, житлового, публічного об’єкту нерухомості.
б) дизайн екстер’єру – розробка прототипів дизайну, макетів, візуалізації зовнішнього вигляду приміщення, фасаду, продукту, інтерфейсу.
в) проектування житлових, комерційних, девелоперських проектів – розробка технічної документації, сучасні архітектурні рішення для будівництва.
д) візуалізація житлових, комерційних приміщень, проектування та 3-D моделювання майбутніх споруд.

ВЕБ ДИЗАЙН в наш час повинен регулярно вдосконалюватись, змінюватись при цьому ставати більш зручним, простим та зрозумілим для Вашого користувача.  Запевнюємо Вас, наші веб дизайнери, архітектори та менеджмент виконає Ваші задачі в строк та якісно.